Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
gözün aydın canım sağlıkla büyüsün maşallah kaç kilo dogdu

Benim de bugün vardı kontrolüm.
36da 2900
37de 3100
38de 3120 ölçtü. Ben yine 200 gram civarı almıştır diye düşünmüştüm. Kan akımı vs. herşey iyi sorun yok dedi. Ben bi üzülmedim değil ama doktor ne yaptıysan devam et dedi normal doğum daha kolay olur vs dedi. Acaba yanlış mı ölçtü yeri daraldı ya iyice.

Gözün aydın sağlıklı büyüt canıım

Geçmiş olsun kuzum, gözün aydın, ilk gün zor olur yarına daha iyi olacaksın inşallah. Sağlıkla büyüt bebişini, darısı biz bekleyenlerin başına

Yazılan kiloların hepsi cok guzel bence. Doktorlar da o sebeple kesin ölçüme cok deger vermıyor. Hatta dün benimkinin kiloyu ölçmedi. Anlamsız dedii. Kırdon akışına falan baktı

Çok geçmiş olsun canım, bugünü atlat yarın çok daha iyi olacaksın inşallah. Allah analı babalı büyütsün, sağlıklı mutlu bir ömrü olsun bebeğinin

Kızlar sancılarım baya arttı haftaya sezeryanım var ben bugun park yatak siparişi verdim 36+4 ten selamlar erken mi
Kız az daha bekleseydin kendisi seçseydi yatağını. Şaka bir yana sağlıkls gelsiiiiin
Bu arada kelin ilacı olsa misali hala anne yanı beşiğim yok benim de odasında büyüyen beşiği olduğu işin nasıl bir şey alacağıma karar veremedim

Bence yanlış ölçüyorlar canım ya benim 35 de 2700 dü geçen hafta 3100 dedi imkansız perşembe gidicem bakalım. Çokta takmıyorlar son haftalar ya.

Bana 33. Haftada 2700 dedi doktor ben hemen diyete girdim bir aydır aç geziyorum yavrum çok tombiş olmasın diye

Kesinlikle yanlıs ölcüyorlar bence. Ben artık pek dikkate almıyorum

20 gram ne alaka bir hafta da , cok sacma. Günlük zaten o kadar alıyorlar herhangi bi sorun yoksa. Takma hic kuzum

Şaka bir yana da b nim de chicco next t2me forever vardı kızdan kalma. Kullanmak nasip olmadı. Park yatagı evde salonda orda burda kullanmak için aldım yatak odaıs yukarı katta cünkü. Gezmeye falan giderken de katlar gotururuz die

Bana 33. Haftada 2700 dedi doktor ben hemen diyete girdim bir aydır aç geziyorum yavrum çok tombiş olmasın diye
Bana diyet demedi ya şekerim sınırdaydı açıkçası şu son haftalar stres seviyem arttı büyük kızım hasta olup duruyor onla uğraşıyorum derken ne yedim ne içtim takip bile edemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…