Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Bebeklerinizi dışarı çıkarmaya başladınız mı? Biz geçen hava güneşli diye bi 2 saat çıktık geldik e bebeği dolaştkk arada çıkarsammı yine diyorum 😊
Bİz 3 kere çay bahçesine çıktık ama her seferinde iyice doyurdum bi sonraki beslenme saati gelmeden eve döndük😄

Kızlar sizin sarılık durumları ne alemde. 24 gün oldu hala gozleri sarı. 2 hafta once sarılık kan testinde düşmüştü baya. Sapsarı da değil ama beyazlamadı da bu cocuk. Ne zaman beyazlıyı deneyimlerinize gore
Bizim gözler beyaz ama teni sarı mı esmer mi anlayamıyorum doktor kontrolünde sarılık normal demişti en son

Ben birkaç saate sezaryene giriyorum ☺️ tavsiyesi olan var mıı biraz fazla heyecanlıyım da
Hiç kendini kasma rahat olmaya çalış sadece dediklerini dinle merak ettiğin bişey olduğunda sor çekinme başında biri beklicek zaten. Ameliyat esnasında başını sağa sola çevirme sonradan baş ağrısı yapıyormuş ben ona çok dikkat etmiştim 🙏🏻 Zaten bebeği görüceksin o heyecanla 5 dk'da bitti gibi hissediceksin inşallah 🙏🏻

Bebeklerinizi dışarı çıkarmaya başladınız mı? Biz geçen hava güneşli diye bi 2 saat çıktık geldik e bebeği dolaştkk arada çıkarsammı yine diyorum 😊
Ya bizim burda hava baya soğudu yağmur felan derken çıkartamıyorum 40
Uçurması bile yapamadık bu havada nasıl gideyim ki ufacık bebişle 🙁

Ufak kaçamaklar bizde yapıyoruz haba güzeldi dün öyle bi turladık arada deniz kenarı yeşilkik temiz hava şart bebişler için hem uyku düzenleri oturuyormuş hem daha zinde oluyolarmış🙋🏻‍♀️

X