Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Amin kuzum hayırlısı ile kavuş inşallah ne zaman öğrendin. Yarın 3 doğumumuz var maşallah

Canım naptın nasılsın merak ettim seni

Haklıyken haksız duruma düşme canım benim sakin ol. Tamam unutmasın sende unutmazsın. Senin yapman gereken ne biliyor musun kim gelicekse bırak gelsin. Otur arkadaşlarınla sohbet et. Plan yapmıştık anne çocuktan önce son günlerim de. Açıkta dolaş hiç utanma. Valla anne yeni izne çıktım aylardır bu anı bekliyorum kıyafetlerime dikkat edemeyeceğim de. Sen neden utanıyorsun ?

Günaydın kızlar erkenden kalktım 6dan beri sezeryan hikayeleri okuyorum Bana dua edin güzel haberlerle geliyim inşallah 10 da yapılıcak yatışım
Allahın izniyle sağ saglım kucagına alıcaksın

Kızlar geceden berı karın agrısı kasılma yasıyorum duşa da gırdım djnlendkmde yorgun da degılım ama kasılmam hıc gecmıyor gece buz gibi olmuşum örtüyle uyuya kalmısım üstümde deniyorsun kıslık yelekleydım kalktıhımda hafıf bel agrım var karnım sankı ıyıce ındı aşagı gobek delıgın ıyıce coktu gelsede rahat etsem arttık

Selam kızlar cumartesiden beri giremedim buralara yazanlar olmuş çok teşekkür ederim Biraz zor bir sezaryen geçirdim, narkoz alerjim varmış doğumda ortaya çıktı seneler önce 1 kez bademcik ameliyatı olmuştum onda da genel anestezi yapılmıştı bunda spinal yapıldı. Sezaryen sırasında alerji sebebiyle kalbim durma noktasına geldi hava takıldı filmlerdeki gibi hızlı hızlı bir sürü ilaç enjekte ettiler şok cihazı hazırda beklettiler falan o an düşündüğüm tek şey eşim ve doğacak bebeğim oldu bebeğimi kurtarın diyebildim sadece ama sesli mi sessiz mi bilmiyorum sonra bir anda bebeğimin ağlama sesini duydum hala kendime gelmemiştim ama o ses beni o kadar iyi hissettirdi ki Şükürler olsun sağ salim çıktık ameliyattan Ameliyat sonrası korkutmasın sizi illaki ağrınız oluyor ayağa kalkmam benim çok kolay oldu ama sonradan ağrı oldu bünyeden bünyeye değişiyor anlayacağınız. Hala tuvalete çıkamadım ben mesela kayısı ve kayısı türevi her şeyi tükettim hepsi içimde duruyor şu an Ama bebeğinizi kucağınıza aldığınızda o masum yüzüne bakarak emzirdiğinizde her şey geçiyor bitiyor. Hepinize sağlıklı doğumlar diliyorum kızlar

Gözünaydın canım canım,ikinizin de iyi olmanıza sevindim sağlıkla büyüt inşallah

Çoook geçmiş olsun canım benim. Gözünüz aydın. Çok şükür iyisiniz şimdi. Güle güle büyütün bebişinizi. Rabbim sana da eşine de evladına da hayırlı uzun ömürler versin

Canımm nasılsınız?? Umarım her şey yolundadır

Gelmiş geçmiş olsun canım ikinizinde iyi olmasına çok sevindim. Sağlıkla mutlulukla büyüt inşallah bebeğini

Çok geçmiş olsun canım Allah bir daha göstermesin

Arkadaşlarım gelmez zariten canım evim küçük çift şeklinde buluşuyoruz o şekilde de eşim gelmez annesi yeni geldi diye. Açık dolaşamam en basitinden sütyen takmadan dolaşamam mesela, kafama göre uyanıp uzanıp netflix ten istediğim diziyi açamam o yokmuş gibi bu şekilde yetiştirilmedim. Oldu olan zaten umarım bebeğim daha da bekletmez zira sancı çekerken eşimle yalnız olmayı egzersiz yapmayı falan isterdim ama yapacak bişey yok

Günaydın kızlar erkenden kalktım 6dan beri sezeryan hikayeleri okuyorum Bana dua edin güzel haberlerle geliyim inşallah 10 da yapılıcak yatışım
Hadi bakalım sağlıkla gelsin bebeğim senin gününe daha vardı neden sezeryan oldu kaçırmışım ben orayı iyisiniz dimi

Çok geçmiş olsun kuşum sağlıkla büyüt minnoşunu bizim yerimizede bol bol sarıl kokla

Çoook geçmiş olsun, neyse ki hikaye mutlu sonla bitmiş :) Sağlıkla büyütün inşallah

Bende yetiştirilmedim ama yapardım. Neyse canım hayırlısı olsun sağlıkla doğuralımda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…