Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Yeri daraldığı için sanırım. Cuma günü nstye koştum hareketleri çok hissedemediğim için, kızım çok hareketli çıktı ama benim hissettiğim çok çok azdı. Doktorum artık normal dedi.
Ay evet ya doktor ultrasonda bakarken ben hüçbişey hissetmiyorum mesela ama o ne kadar hareketli off dur bi dur falan diyip duruyo. Yandınız siz dogumca falan dio. Ama ben hiç hissetmiyorum. Kaburga hizası ya da gobek hizası taraflarında hareket olursa hissediyorum sanki alt taraflarda hissedemiyorm gibi. Ya da pozisyonumu dönüyor acaba hissetmıyoruz

Aynen benim de göbek hizasındakileri çok hissediyorum başka yok. Kaburga falan kalmadı zaten aşağıda bebek. Endişeyle geçiyor günlerimiz.

Aynen benim de göbek hizasındakileri çok hissediyorum başka yok. Kaburga falan kalmadı zaten aşağıda bebek. Endişeyle geçiyor günlerimiz.
Ben sürekli dürtüyorum çalkalıyorum haftaya cuma ssezeryan günüm o gün gelse de rahat etsem ya da oncesinde o gelmek istese de gitsek falan

La herkezın sezeryan günü bellı olmuş desenıze normal doğum olarak ben kaldım kesın 40 bulurum ben

1 guncuk erken istemiş. Gelişim geriliği yoksa bence hiç problem yok. Bir an önce kavusmak istiyorum artık

Anne karnındaki 1 gün dışarıdaki 1 haftaya bedel lafları kafamda dolanıyor hep. Sanırım doğumdan çok korkuyorum ve ileri atmak istiyorum ben ya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…