Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Babada rennie vermisti onu kullanıyorum ama yanmaya başlayınca içiyorum ben bide her sabah içmeye basliyim biseyler ile çözmem lazım bu durumu
Bi doktoruna sor sana sabah içebilecegin bi ilaç yazsın. Gavisconla rennie duo şurup benim. Sabah içilen Digeri hap. Sabah ilaçları hap oluyo

Kızlar yemeği abarttım biraz ama yaklaşık yarım saattir uzanmama rağmen tüm karnım sert geçmiyor soda da içtim ağrım yok ama zor nefes alıyorum ağrı yoksa kasılma değildir dimi

Ay benimde en tedirgin olduğum şey ben emzirirken yalnız olmak istiyorum şimdiden bana da yorum yapıyorlar sütun çok olur senin diyorlar inşallah öyle olurda ama memelerimi herkese göstere göstere emzirmek zorunda değilim ya çok saçma

Ooo bide yardım istiyo. Sen 50 kerede laf soylesen bildigini okuyo

Kız doguruyomus gibi yapsaydın gondermeseydin

Kızlar yemeği abarttım biraz ama yaklaşık yarım saattir uzanmama rağmen tüm karnım sert geçmiyor soda da içtim ağrım yok ama zor nefes alıyorum ağrı yoksa kasılma değildir dimi
Benim kasılmalarda sancılarda hiç agrım olmuyo. Karnım taş giibi oluyo sadece. Bst de dogum sancısı dediklerinde bile hissetmiyorum

Anladım kuşum kıyamam ya seninde çocukların var hep başında duramazsın ki ama annesi ciddi problemli nasıl bırakırda gider acıksa yapamaz zavallım Allah yardımcın olsun
Problem onun gerçek adı göbek adı da kv oldu işte. Ya normal bir insan değil ki suyu açık bırakıyor evi su basıyor sigara yakicam diye kibrit yakıp yanan kibriti yerlere atıyor tehlikeli işler yapıyor bir anda çırılçıplak soyunup kendini tatmin etmeye kalkıyor kaç kere böyle bana bırakıp gitti öyle yakaladım koskoca adam ne kadar akıl yaşı küçük olsa da ben onu öyle görmek zorunda değilim ki kv kişisine söylediğimde de e ben ölünce sen bakacaksın ya banyosunu da yaptıracan görecen de ne olmuş gördüysen anlamıyor zaten demez mi daha da sinir oluyorum gebertesim geliyor kadını

Boyle şeylerin mukafatı cok buyuk oluyor. Yaslılıgında belki sen de cok rahat ediceksin. Ama senin kv anormal ya. Bakmak zorundasın sanki.

Ay ben senin yazdıklarını okurken önce üzülüyorum sonra kayınvalidene kızıyorum sonrada gülüyorum ya adamı boğma napsın kardeşi sonuçta

AA bakmak zorunda mısın öyle şey olur mu ya tamam kardeşleri bakmak zorunda ama sen ne alaka bide kendisi sağ baksın işte ölene kadar evladına

Benim kasılmalarda sancılarda hiç agrım olmuyo. Karnım taş giibi oluyo sadece. Bst de dogum sancısı dediklerinde bile hissetmiyorum
Off yatınca geçmesi gerekiyordu neden böyle oldu ki 1 saat daha bekleyeyim bebeğim hareketli ama olmadı gitsem mi doktora dediğin gibi taş gibi

Boyle şeylerin mukafatı cok buyuk oluyor. Yaslılıgında belki sen de cok rahat ediceksin. Ama senin kv anormal ya. Bakmak zorundasın sanki.
Ölmüş olsa Allah göstermesin bakacağım tabi ki ama o hayattayken benim onu öyle görmem bana normal gelmiyor istemiyorum başında dursun hepsi iyi olsun başında dururken de çok sahip çıkmıyor ya neyse

Ay ben senin yazdıklarını okurken önce üzülüyorum sonra kayınvalidene kızıyorum sonrada gülüyorum ya adamı boğma napsın kardeşi sonuçta
Onun anasını daaa kardeşini deeee hepsini biiiiiiiippppp bizim yanımızda kimse olmuyor ama benim eşim de abi o zaman gidip küçcük çocuğuna da abine yardım et diyecek ona ama o ona kıyamazzzz aaaaaa

AA bakmak zorunda mısın öyle şey olur mu ya tamam kardeşleri bakmak zorunda ama sen ne alaka bide kendisi sağ baksın işte ölene kadar evladına
Bi de böyle pis pis sırıtarak söylüyor var ya ölün mü öldürün mü yani ayyyy ben doğurmak istiyorum bir an önce hormonlar benim çenemi çok düşürdü katil olcam yoksa

Hanımlar bir sorum olacak, süt saklama poşetlerinde hangi marka almalıyım? Ve süt saklama poşeti yerine acaba biberon tarzı şişelerden mi almalıyım? İkisinden de mi almalı? Süt sağma makinem Philips avent elektrikli, buna uygun şişe mi almalıyım (şişe yazıyor ama tabii bildiğimiz biberon)

Ne yesem midem yanıyor artık hiç farketmiyor ceviz yedim oda yaktı nasıl yapıcam ben bundan sonra bütün günüm işkence gibi geçiyor
Bu mesajı ağzımda katır kutur rennie çiğnerken okudum gel sarılıp ağlayalım

Bi de böyle pis pis sırıtarak söylüyor var ya ölün mü öldürün mü yani ayyyy ben doğurmak istiyorum bir an önce hormonlar benim çenemi çok düşürdü katil olcam yoksa
Sakin ol kuzum bu kadar stres yapma bebeğine yazık hem diğer çocuklarında senin üzülüp kızmandan etkilenir

Ben ölürsem çocuğuma bakacak hayattayken gelini el üstünde tutayım da çocuğuma iyi davransın ben ölürsem diye düşüneceği yerde tavırlara bak tavırlara. Allah yardımcın olsun gerçekten çok zor gece gece sıkıntısı içime çöktü ha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…