Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Ay allah korusun ya içmeyelim o zaman

Benim doktorumda bebek te baya gevser hareketleri azalırsa panik olma demişti bana. Basıl seni rahatlatıyorsa onuda rahatlatıyor dedi. Ama gelişim geriliği demedi. Gerçi olsa ne olucak ki ilacı kullanmayınca da bebek dogdugu için gelişmemiş oluyo. En azından yavas ta olsa anne karnında gelişmiş oluyor
Ay allah korusun ya içmeyelim o zaman

Bebeğinin yüzünü hiç göremeyen kaldı mı ya? Benimki hiç göstermedi bu gidişle süpriz olcak galiba

Allahım ya hiç duymadığımız şeyler ya

Evladıma zarar verdim mi düşüncesi çok can sıkıcı bebeğin de kilosu yetersiz çıkınca çünkü
Hiç öyle düşünme bazı gebeliklerde olabiliyor ki şansımıza bu sene en sıcak yaşlara denk geldik ister istemez sıcak da etkiliyor stres oluyoruz benim bebekler iki hafta önden gidiyorlar hatta birinin suyu fazlaydı başlarda Dr ondan şüphelendi 24 e gelmeden seker yüklemesi yapalım eğer şu seviyesi yüksek devam ederse erken doğumu tetikler demişti insulinle çok şükür normale döndü su seviyesi her zaman iri ya da zayıf bebek olacak diye Bi kural da yok suyu da arttirabiliyor insulinle dengelenince Bi sıkıntın kalmaz ins bende neler neler çıktı 8. Haftadan beri perinatalog takibindeyim ve neredeyse o haftadan beri kontrollerin her hafta 4 kere de hastane de yattım Bi şekerden Bi tansiyondan Bi rahim ağzı kisaligindan Bi gebelik zehirlenmesinden bu hafta dogum olacaktı sözde çok şükür hersey normale dönmüş cuma kontrol verdi Dr bakalım cuma ne diyecek hem artık riskli haftaları geçtik bu haftalarda tek duamız Bi gün fazladan kalsın icerde... stres olmamaya çalış film izle kitap oku yapabiliyorsan ben kizlarima oyuncak ördüm bu süreçte belki de o iyi geldi bilmiyorum

Bebeğinin yüzünü hiç göremeyen kaldı mı ya? Benimki hiç göstermedi bu gidişle süpriz olcak galiba
Aynı durum bende de var her kontrolde bi umut gösterir diye giriyorum doktorun yanına yok asla göstermiyor doktorum bile dalga geçti bu kız bi tek doğumda gösterecek yüzünü belli dedi hep ensesini görüyoruz

Ya bana bi koku güncellemesi geldi üç gündür her şeyin kokusunu acayip duymaya başladım eşime diyorum her gün duş almasına rağmen kokuyormuş gibi geliyor kendim de aynı şekilde çarşaf desen yastık kılıfı desen her gün değiştirmeye başladım ya acayip kokuyormuş gibi geliyor ya

Kuzum ben diyetisyenin yanında çalışıyorum listene uyman lazım kendini zorla. Bebeğin için. Muz da karbonhidrat. Başarırsın halledersin hiç merak etme yapıcam de konuş bebeğinle. Biz sana güveniyoruz

Kızlar bana yeni güncelleme geldi ayak yanması hatta bazen terlediğini hissediyorum daha önce hiç olmazdı böyle bir şey sıcakla alakalı da değil klimalı ortam

Aynı durum bende de var her kontrolde bi umut gösterir diye giriyorum doktorun yanına yok asla göstermiyor doktorum bile dalga geçti bu kız bi tek doğumda gösterecek yüzünü belli dedi hep ensesini görüyoruz
Ayy aynı ya hep arkası dönük eliylede yüzünü mutlaka kapatıyo doktor ne kadar dürtse işe yaramıyo az bi şey görseydik bari

Kızlar bana yeni güncelleme geldi ayak yanması hatta bazen terlediğini hissediyorum daha önce hiç olmazdı böyle bir şey sıcakla alakalı da değil klimalı ortam
Ben delirdim sonunda evdeki bütün halıları kaldırdım çıplak ayak geziyorum bi ara yere buz aküsü koyup üstüne basıyodum hatta

Ayy aynı ya hep arkası dönük eliylede yüzünü mutlaka kapatıyo doktor ne kadar dürtse işe yaramıyo az bi şey görseydik bari
Aynen benimde öyle ya meraktan çatlıcam diyebilirim ama yok şeker yedim kahve içtim neler yaptım bizim kız yüzünü dönmüyor dönse de kolları elleri komple yüzünde milletin ki poz verir bizimki yüzünü bile dönmüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…