Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Nidicard aşırı iğrenç bir baş ağrısı yapti bende ya kullanan arkadaşlarım size de yaptı mii

Kızlar kanguru aldınız mı? Kanguru için önerisi olan var mı yoksa acil bir ihtiyaç değil ötelemeyi mi önerirsiniz?

Kızlar kanguru aldınız mı? Kanguru için önerisi olan var mı yoksa acil bir ihtiyaç değil ötelemeyi mi önerirsiniz?
Kuşum ablamdan aldım ben deneyeceğim benim kızım severse rahat ederse alırım çeşit çeşit slingleri çok seviyorum çünkü sende varsa yakınında olan biri dene istersen benim yiğenim asla sevmemişti ateşe düşmüş gibi ağlardı yavrum

Kuzu doktor işini naptın. Dogum falan
O özelde bulduğum doktora gittik dün, boşluğu varsa belki alır diye ama boşluğu yokmuş. Biz de 2 hafta sonra zaten kontrolüm var diye devletteki kontrolümden sonrasına randevu aldık özelden. Ebe olan bi arkadaşıma danıştım onun da tavsiyesi ile ikisini beraber götüreceğim. Bi aksilik çıkmazsa 36-37 haftalarda doğum şekli kesinleşiyor ya, benim gelecek randevu günümde 35+3 olucam belli olur herhalde. Normal doğum derlerse özelde, sezaryen derlerse devlette yapıcam doğumu. Eşimle de konuştum o da sağolsun destekliyor. Fiyatları da sorduk gitmişken yatak parası hariç mesai saati içinde doğum 13 bin dediler. Yatak parası bin lira. Mesai saati dışında olursa da %10-%20 civarı artıyormuş doğum fiyatı. Yine o korktuğum meblağlar değilmiş o yüzden inanılmaz rahatladım

Nidicard aşırı iğrenç bir baş ağrısı yapti bende ya kullanan arkadaşlarım size de yaptı mii
Evet ilk zaman oyle yapıyor sonra alışıyorsun. Çarpıntı yapıyor ara ara hiç gecmiyor o ozellik. İlk gun dısında mide yanması yapmadı bende. Nidicardı içtikten yarım saat sonra gibi bi değişik yapıyor bas donmesi gibi bulanıklaşma bas donmesi olabilir yuzun kızaralir.

Ne zamana kadar kullanacaksınız bu bahsettiğiniz ilacı kuzum

Kızlar muz yulaf süt tam tahıllı gevrek, yanına da yumurta sarısı yedim kahvaltıda. İnsülin vurmama rağmen tokluk şekerim 174 çıktı
Diyetisyen hekim insülinin dozajının düşük olduğunu söylemişti, belki de yeterli gelmedi artık bilemiyorum. Yine de diyete uygun bir şekilde bebeğe kilo aldırma yoluna geçiyoruz, geçmiş olsun

Bende şimdi çıktım yanından malesef görüş kısıtlı haftada 3 gün 1 saat diyorlar ama 20 dkka anca tutuyorlar çok şükür iyiye gidiyor inşallah bizde kavuşacağız doktor 2 hafta verdi ağız ucuyla inşallah bakalım

merhaba, sizin bebeğiniz kaç haftalık doğmuştu. benim 33 haftalık doğdu yoğunbakımda şu an bize de 3 hafta kesin kalır ama daha fazlası olur mu göreceğiz dediler. hastaneden dün çıktım ve ilk kez dün gece dank etti sanırım bebeğimin yokluğu. olayların paniğinden, ağrılardan anlayamamışım. dün gece gittim müslin battaniyelerine sarılıp uyudum inşallah bir an önce sağlıkla kavuşuruz bebeklerimize ❤

Ne zamana kadar kullanacaksınız bu bahsettiğiniz ilacı kuzum
Haftaya randevumuz var. Belki ozaman bir yorum yapar. Ama şuan bi süre kullanıcaz demişti. 33+5 oluyoruz belki bebegin durumuna gore muayenede soyler bişeyler.
Tam tahıllı gevreklerin hazır paketlerinde baya şeker ve kimyasal madde var. Bence etki etmiş olabilir. Diger yediklerin gayet iyi duruyor. Bence gevregi cıkar kahvaltından. Hiç masum değil o.
Ay kuzum yaa neden 3 hafta veya daha fazla diyor ki kilosu kötü değildi. Haftası da fena değil. 34. Haftada dogum yapanlar küveze girmeden eve gidiyor. Neden turuyorlar kilo almasını mı bekliyorlar. Ciger gelişimi falan mı

2 hafta dediyse daha erkn cıkma olasılığı yuksek bence bir an once kavusursunuz umarım onlar iyi olsunlar da varsın bikaç gün daha hasretlik cekelim

Canım bende böyle yediğimde yüksek çıkıyor onun için kahvaltıda haşlanmış yumurta peynir zeytin falan yiyorum ve şekerimi ölçmeden önce mutlaka duşa girmeye özen gösteriyorum su şekerimi biraz rahatlatıyor sanki ya da birkaç sefer öyle denk geldi diye ben kendimi kandırıyorum. Ve şöyle birşey var hergün ölçmek stresimi arttırıyordu kadın doğum doktorum tokluk şekerime haftada 2 gün bakma kararı aldı hatta onu bile Salı perşembe diye düşündü diyeti bozmayacağım en olası günler diye yoksa geçmez sıktıkça daha çok şekerli şey istiyoruz

Son Eksiklerimi sipariş verdim artık kargolar gelince ütüleme yıkama işine girişicem bir şey soracağım bebeğin kıyafetlerini yıkarken hangi programda kaç derece ve sıkmada yıkadınız ? Bide yıkamadan önce çamaşır makinesi temizleyici alıp bi tur çalıştırayım makinenin içi temizlensin diyorum

canım kilosunu yanlış tartmışlar ya ben de şaşırmıştım ve sevinmiştim yüksek diye 1655 gr şu an. 1700 civarı doğmuş. kalbinde bir açıklık var dedi doktor. erken doğumlarda normalmiş, inşallah kendi kendine kapanır dedi. enfeksiyon varmış bir de kanında. o da yine erken doğum olduğu için çok kolay enfeksiyon bulaşabiliyormuş. doğum esnasında ya da anne karnında olmuş olabilir dedi. yarım oksijen desteği alıyor ama emme refleksi yokmuş sanırım henüz. işte bu sebeplerden en az 3 hafta dediler ama inşallah en kısa sürede toparlanır yavrum

Selam, ben de evde şeker takibi yapıyorum bi tane cihaz çok yüksek ölçüyodu. Contour plus 40 puan falan düşük ölçüyodu. Cihazın doğru olctugunden emin misiniz? Onların stripler falan da güvenilir olmayabiliyo, ben sağlık ocağında şekerim 70 çıkınca suphelenip değiştirdim

everestshr naptın, ne durumdasın
Dün gece kasılmalar kesildi diye gitmedim hastaneye ev halkı uyudu tekrar başladı sabaha kadar fenaydı millet uyandı yine kesildi şimdi iyiyim mesela annem geldi yatıyorum hep ama gece olunca başlıyor bi hareketlilik dalga geçiyor benimle eşşoğlu

Kalp acıklıgı hiç problem olmuyor merak etme. Emme refleksi olmadıgı için cıkarmazlar senin besleyebileceginden emin olduklarında cıkarıyorlar genelde. Merak etme düsğndügğnden daha kısa sürede toparlıycak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…