Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Canım aromalı kefir şeker deposu onun yerine kendin meyveyle çek robottan özellikle kırmızı meyveler daha çok tat verdiği için güzel oluyor yine ekşi gelirse 1 tatlı kaşığı kadar bal eklersin. Bu şekilde küçülüyorsa miden tavsiyem 1 kase çorba 8 kaşık yemek yerine o porsiyonları yarıya düşürüp yoğurt ekmek de yemen. Her besin grubundan almış olursun böylelikle daha dengeli olur

Durumun nedir kzum sancıların düzenli mi düzensiz mi

Sanki düzensiz gibi sancıların inşallah sıkıntılı bir durum olmaz inşallah bebiş kandırıyordur
Düzenli mi bu sancılar dedim düzenli diye ısrar etti eve geldim uzanıyorum ama aynı şekilde habire karnım kasılıyor. Gelirken markete uğrayıp depend de aldım almayan kaldıysa Carrefour’da indirim var

Ya kuzum benim o kadar haklısın ki ne şekerini yükseltiyor acaba böyle ya inşallah sağlıkla seninde zamanında bebişini kucağına aldığın günleri görürüz çok az kaldı

Canım 1 cm çok değil ama sancı da varsa artar diye korktular demek ki iyi yapmışsın doğum olmasa bile destek şart gelebilen gelsin

Çok uygun bi fiyata bu takımı aldım artık inşallah pişman olmam. Başka da eksiğim kalmadı şükür çantam hazır

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-30-17-30-17-313_trendyol.com.jpg
    69,1 KB · Görüntüleme: 65
O irileşme öyle bişey değilki kuzu insülinden dolayı bebegin karacigeri büyüme yapıyor karın cevresinin ileri hafta cıkmasına sebep oluyor yani bebek iri oldugundan değil karacigeri büyüme yaptıgından tombik gibi duruyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…