Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Rica ederim kuzum inan belki eskiler duysa şımarıklık der ama ceviz balık et görmek istemiyorum ama mecbur yiyorum sırf kızım iyi olsun diye. Bide yeşil yapraklı sebzeler çok güzel kilo aldırıyor canım seviyorsan bol bol ye

Üzülme canım hepimiz öyleyiz sıcaklarla daha da kötü oldu en sevdiğim şeyleri bile yiyemez oldum az kaldı zorla da olsa yicez bebişleri şişko yapalım biraz

Acaba süt sağma pompası alsak emzirirken sağsak hemen artmaz mı
Bebeğe yetecek kadar geliyo süt gün geçtikçe bebişin midesi de büyüyo süt üretimi de ona göre artıyo gereksiz sağım aşırı süte yol açar bebek içemez o kadarını mastit bile olursun gerek yok bence

Oyy canım benim sağlıcakla büyür inşallah annesi merak etme sen

Kızlar sırtıma kramp girdi. Şu an sol göğsümün altında 5 dakikadan fazla süren sancı var. Sırtıma aniden sancı atıyor geçmiyor 7 8 dakikadır böyle normal mi artık? 35+2 deyiz

Yine imza atıp çıktım akşam 11 gibi annem gelecek sancıları hissetmeye devam edersem yatış yapmaya gideceğim inşallah artmaz sancım o saate kadar

Bana endokrindeki doktor, yüksek şeker olduğu zaman plasentaya düzgün kan gitmeyip bebeğin beslenemeyeceğini söyledi çok şaşırdım. Hep irileşme olur diye duyduğum için alışmışım o fikre, meğer böyle de olabiliyormuş insülinin ilk dozunu vurdum öğlen bakalım hayırlı uğurlu olsun şifa olsun inşallah
Aromalı ve sade arasında besin değerlerini karşılaştırmak lazım aslında, markete gidince bi bakayım

Evladıma zarar verdim mi düşüncesi çok can sıkıcı bebeğin de kilosu yetersiz çıkınca çünkü

Yiyebilsem yiyeceğim de midemde gerçekten çok az yer var. Bak 13.30 da yemek yedim en son. 1 kase çorba içtim, 2 yemek kaşığı kabak yemeği yedim bayağı doydum. Sırf diyet listesine uymak için kalan 6 yemek kaşığını da yedim, baktım artık patlayacağım, yoğurt ve 3 dilim ekmek de yemem lazım normalde, onları bıraktım çünkü 1 yudum su bile içecek yerim kalmadı. Şuan saat 16.10 sanki yeni yemişim ve aşırı yemişim gibi midem şiş, ağrım var öyle söyleyeyim. Nasıl yapıcam böyle bilmiyorum

Üzülme canım hepimiz öyleyiz sıcaklarla daha da kötü oldu en sevdiğim şeyleri bile yiyemez oldum az kaldı zorla da olsa yicez bebişleri şişko yapalım biraz
Dimi ya az kaldı. Hem son zamanlarda hızlı kilo alır diyorlar, alırlar inşallah sağlıkları yerinde olsun hepimizin yavrularının inşallah

Kuşum bana sistemde hata var dediler 32+5 te anca raporumu teslim edebildiler gününü tam 32. Haftaya yazıyor ama
Teşekkür ederim kızlar zaten benim de 32+0 pazara denk geliyor unutmuşum istesem de alamam. Doktor ayarladı sonuçta siz de öyle dediğinize göre bir sıkıntı olmaz heralde

Canım ben de 32+3 üm karın çevresi 30 hafta ile uyumlu.Kilosu 2 hafta geride.Ama doktorum suyu iyi.2500 doğan bir bebekle 4 kg arasında bizler açısından hiçbir fark yok dedi ve bende direnç var iyi beslenemiyır takma dedi çok sorun değilmiş

Bende ilk defa duydum su çokluğu,plesanta eskimesi ve iri bebek duyuyordum genelde. Kefir olmasa bile canım kaşar tüket mutlaka akşamları yatmadan önce ablam ikizlere hamileyken öyle yapıyordu muzu sonradan şeker çıktığı için tüketmedi

Ayy içime nasıl su serptin tahmin bile edemezsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…