Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    216
Ben de şu an 26+2 yim. Doktor kontrolüne gidiyorum yoldayım şimdi. En son 3 hafta önce gitmiştim: daha şeker testini de yaptırmadım. Bakalım ne durumda bebiş.
Ben de pazartesi yaptıracağım. Devlette 50lik yapalım dedi. Özeldeki doktor 75lik yaptır dedi. İnşallah doktor 75liğe tamam der

Bana Temmuz geçmek bilmedi ya. Üç defa hastaneye yattım ya bu ay ondan sanırım. Umarım Ağustos hızlıca ve sağlıkla geçer.
Off evet. Çok daha iyi geçecek 🙏🏻 böyle bir telaş geldi, her şey hazır olcak mı yetişecek miyiz diye ama asıl önemli olan bebeklerimize sağ salim kavuşmak. Bunu unutuyorum bazen🫠

Ben epey yol aldım odayı bitirdim kıyafetler yıkadım ütüledim astım şifonyeri düzenledim alışveriş tamam bezler ıslak mendiller herşey sifınyerde yerini aldı sanırım 1 2 müslin ötrüyr daha ihtiyacım var 2 tanede beşik için Lastikli çarşaf almam lazım sırada hastane çantasını hazırlamak kaldı 31 haftadayım

Ben epey yol aldım odayı bitirdim kıyafetler yıkadım ütüledim astım şifonyeri düzenledim alışveriş tamam bezler ıslak mendiller herşey sifınyerde yerini aldı sanırım 1 2 müslin ötrüyr daha ihtiyacım var 2 tanede beşik için Lastikli çarşaf almam lazım sırada hastane çantasını hazırlamak kaldı 31 haftadayım
Benim de oda boyandı, gardrop geldi. Kıyafetleri yıkayıp hurçladım dolapta tozlanmasın şimdiden diye. 30. Hafta gibi yerleştiririm. Hastane çantamı hazırlamak istiyorum ben de belli başlı şeylerle. Bu hafta bir de biraz dekorasyon kısmına gireceğim odaya. Anne yanı beşiklerim hazır ama bebek karyolalarının gelmesi Eylül ortasını bulacakmış. Daha eksikler de var. Küveti osu busu. Son rötuşlar kaldı🫠

X