Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    208
6 aylık süre çok kısa geliyor bana ya. Sürekli sürekli beşik almak zorunda kalırmışsın gibi olur. Bu sefer elindekini satcan mı nereye koycan düşün dur. Odalarda uyutmak içinde genelde herkes yataş junoyu tercih ediyor. Herkes çok memnun. Ya da işte reflü yatağı gibi babynestler var onları tercih edebilirsin ☺️

İkinci sorunuza cevap olarak; yataş juno ☺️ E-bebekte de benzer olarak reflü yatakları var. Onlardan da alabilirsiniz. Ama kemerli olsun çünkü onlar eğimli olduğu için kemersiz olanlardan kayıyormuş bebişler 🥹🤍
Çok teşekkürler ☺️ yalnız onu koltuğun üstüne koymam gerekiyor galiba dimi? Biz oturunca koltukta hiç yer kalmıyor, epey küçük. O yüzden acaba ayaklı birşeyler var mı bildiğiniz junoyu üstüne koyabileceğim gbi mesela?

Çok teşekkürler ☺️ yalnız onu koltuğun üstüne koymam gerekiyor galiba dimi? Biz oturunca koltukta hiç yer kalmıyor, epey küçük. O yüzden acaba ayaklı birşeyler var mı bildiğiniz junoyu üstüne koyabileceğim gbi mesela?
Ben Elelenin şu modelini aldım. Ufak yatağı kullanmayı düşünüyorum salonda mutfakta falan yanımda olsun diye.
1000017413.jpg

Dün muaynem vardı kızlar. Oglusumun burnunu görseniz gerçekten oturur bu nasıl olmuş dersiniz Allah işte resmen estetik yapılmış:KK70: 1524 olmuş kilomuz. Boyu da 40cm geçmiş artık nefes alacak alanım yok zaten. Ekim 4 gibi doğum tarihi düşünüyoruz netlestiremedik henüz. Bu arada bir hafta önden gidiyor yine bebis. Ama bunun erken doğumla ilgisi yokmuş. Tamamen iri bebek beklentisi olusturuyormus. 🤭😅🧿🧿 29. Haftadayiz bu arada :)) ayrica hala isim secemedik halaaa :KK43:((

Kızlar kimse uzun zamandır göbiş fotosu atmıyor. 2 gecedir feci durumdayım biraz keyfimiz yerine gelsin varan 30+3 ten selamlar. Biz tam basketbol topu olduk +10.5 kiloyla yola devam 😁😁
Ben 26+6'dayım ama sanırım göbeğim 36larda 🤣🤣 toplam +3 kilo ile devam ediyorum. Bu tatil dönüşü +13 yapmış olabilirim gerçi. Kontrolde görürüm artik 😂 hepimizinki sağlıkla gelsin 🌸

Eklentiler

• 1000046205.jpg
    1000046205.jpg
    128,4 KB · Görüntüleme: 121
Kızlar iki haftadır geçmeyen bi öksürüğüm vardı bugün kbbye gittim antibiyotik, sprey, ağrı kesici, şurup verdi canım çok sıkkın kendi doktoruma da sordum ilaçları kullanabilirsin dedi ama moralim çok bozuk sinirlerim harap oldu çok stresliyim sürekli bebeğim iyi mi acaba diye düşünüyorum kafayı yicem galiba bu gidişle 😣😣😣

Dün muaynem vardı kızlar. Oglusumun burnunu görseniz gerçekten oturur bu nasıl olmuş dersiniz Allah işte resmen estetik yapılmış:KK70: 1524 olmuş kilomuz. Boyu da 40cm geçmiş artık nefes alacak alanım yok zaten. Ekim 4 gibi doğum tarihi düşünüyoruz netlestiremedik henüz. Bu arada bir hafta önden gidiyor yine bebis. Ama bunun erken doğumla ilgisi yokmuş. Tamamen iri bebek beklentisi olusturuyormus. 🤭😅🧿🧿 29. Haftadayiz bu arada :)) ayrica hala isim secemedik halaaa :KK43:((
27 den bildiriyorum bizde daha karar veremedikk büyüyünce kendi secsin diye bi yerde bırakıcaz sanırım düşünmeyi 😁😁

Kızlar iki haftadır geçmeyen bi öksürüğüm vardı bugün kbbye gittim antibiyotik, sprey, ağrı kesici, şurup verdi canım çok sıkkın kendi doktoruma da sordum ilaçları kullanabilirsin dedi ama moralim çok bozuk sinirlerim harap oldu çok stresliyim sürekli bebeğim iyi mi acaba diye düşünüyorum kafayı yicem galiba bu gidişle 😣😣😣
Öncelikle çok geçmiş olsun, Kendi doktorun da kullanmanı önerdi ise sorun etme çünkü emin ol bebeğe dokunacak ilaçları vermezler. Ben 2 kere antibiyotik tedavisi uygulamak zorunda kaldım ki öksürük bir süre sonra seni ve bebeğini daha çok yorar çok çok geçmiş olsun tekrardan iyileşmeye odaklan kötü şeyler düşünme

Maşallah sağlıkla doğsun ☺️ benim de kızım olacak son kontrolde 9 gün önde gidiyordu 28+1 de 1360 gram çıktı boy söylemiyor bizim doktor son 2 kontroldür falan.siz kaçıncı haftadasiniz

Maşallah bu kilo almayanlara da ben imreniyorum doğrusu,29.haftada +11 kilo oldum 😅
merhaba, yalnız değilsin :) hamile olduğumu öğrendiğimden beri düzenli beslenmek ile 26. hafta +12 kilo almış oldum. düşük tehlikesi atlatınca harekette yasaklanınca böyle bir sonuç oldu. Üzülüyorum ama önemli olan onun sağlığı ve sonrasında halledilir fazlalıklar :)

X