Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Sağol canım inan ne olduğunu ben hala anlamadım doktor gerek gorurse nst istiyor. Sen telefona yaz doktora gidince sormak için ben öyle yapıyorum

Kızlar bi anda dün gece karin ağrılarım ve kaburga ağrılarım arttı çok uyuyamadım hiç mahvoldum tüm gece sabah kalktım ishal olmuşum bitik durumdayım ya
Çok dikkat et benim durmadı gittim serum verdiler, bakteri varmış bagirsagimda sakin ihmal etme cok geçmiş olsun

Kızlar aşırı sıcak sütyenler çok sıkıyor mahvoluyorum. Sütyen kullanıyor musunuz? Yarım atlet, sporcu sütyeni filan önerisi olan var mı çünkü sıkıyor çok yaa
Merhaba, ben yarım atlet tarzında emzirme sütyeni aldım Trendyoldan memnun kaldım.

Çok teşekkür ederim bilgiler için

Kızlar benim de cumartesi şeker yüklemem var. Son haftalarda çok kilo aldım artık şekerden mi, iştahım çok açık ona mı bağlı göreceğiz

Artemissisipi nasılsııın? Merak ediyoruz senii
Çok şükür iyiyim. Nidilat tedavisini sonlandırdılar. Progestan iğneye devam ediyorum. Dün çıktım hastaneden. Doktorum, daha çok erken böyle böyle zaman kazanacağız dedi.

Geçmiş olsun.

Selam kızlar uzun zamandır bakamadım buralara . Günlerim çok yoğun ve yorucu geçiyor geceleri yatamiyorum belim ağrıyor belim geçiyor midem yaniyor uzunca bir süre bu ara iştahımı hiç kontrol edemiyorum sekerim de hep sınırın üstünde hiç dusmuyor çünkü yiyorum hep doz artırıyoruz Dr la .sağlık olsun bugünde aşure yaptım komşulara falan dağıttım aileden herkesi çağırdım ve yorgunluktan pert haldeyim .. 27+3 bugün bı en az 10 hafta daha böyleyiz .. sağlıcakla gelsin bebeklerimiz mis gibi koklayalim sevelim çok özledim bebek kokusunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…