Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Çok geçmiş olsunn. Ben bu sertleşme işini çok anlamadım kızlar ya. Benim de sertleştiği oluyor özellikle alt kısımda ama beni rahatsız eden bir şey sancı ağrı vs olmuyor. Yine de bunu bir nst ile takip etmek mi gerekiyor? Haftaya doktor randevum bekleyip kendisine söyliyim en azından. Hiç aklıma gelmiyo doktora gidince bir şey sormak🥲
Sağol canım 🌸 inan ne olduğunu ben hala anlamadım doktor gerek gorurse nst istiyor. Sen telefona yaz doktora gidince sormak için ben öyle yapıyorum 🥰

Kızlar bi anda dün gece karin ağrılarım ve kaburga ağrılarım arttı çok uyuyamadım hiç mahvoldum tüm gece sabah kalktım ishal olmuşum bitik durumdayım ya 🥲
Çok dikkat et benim durmadı gittim serum verdiler, bakteri varmış bagirsagimda sakin ihmal etme cok geçmiş olsun

Kızlar aşırı sıcak sütyenler çok sıkıyor mahvoluyorum. Sütyen kullanıyor musunuz? Yarım atlet, sporcu sütyeni filan önerisi olan var mı çünkü sıkıyor çok yaa 🥵
Merhaba, ben yarım atlet tarzında emzirme sütyeni aldım Trendyoldan memnun kaldım.

Öncelikle çok geçmiş olsun 😞 Ben mümessilken göğüs hastalıkları bölümüne çalışıyordum. Önce hastalık öykünü dinler sonra Sft testine yollayabilir, kan testi isteyebilir ya da ikisini birden yaptırır. Belki sıkışma için gebelik kategorisi B olan bir fısfıs ya da alerji ilacı verebilir ya da birkaç önlem almanı söyler, tavsiye verir. Gebe hastalar için genelde böyle yapılıyordu. İnşallah bir an önce iyileşirsin, tekrardan çok geçmiş olsun 🧡
Çok teşekkür ederim bilgiler için 🤲🏻

Kızlar benim de cumartesi şeker yüklemem var. Son haftalarda çok kilo aldım artık şekerden mi, iştahım çok açık ona mı bağlı göreceğizo_O

Artemissisipi Artemissisipi nasılsııın? Merak ediyoruz senii 🙏🏻
Çok şükür iyiyim. Nidilat tedavisini sonlandırdılar. Progestan iğneye devam ediyorum. Dün çıktım hastaneden. Doktorum, daha çok erken böyle böyle zaman kazanacağız dedi.

Ay kızlar herkesin bir hastalığı rahatsızlığı var üzülüyorum okudukça, bir tane de ben yazayım. 1 haftadır geçmeyen öksürük nefes darlığı falan yaşıyorum, böyle olup doktora giden var mı? Benim doktorum göğüs hastalıklarına bir git baksın dedi randevu aldım gideceğim inşallah yarın ama bi tedavi falan yapıyorlar mı? Çalışırken daha çok hasta oluyorum resmen, belki evde yatsam bu kadar zorlamayacak ama oda mümkün değil sürekli 😒😒
Geçmiş olsun.

Selam kızlar uzun zamandır bakamadım buralara . Günlerim çok yoğun ve yorucu geçiyor geceleri yatamiyorum belim ağrıyor belim geçiyor midem yaniyor uzunca bir süre bu ara iştahımı hiç kontrol edemiyorum sekerim de hep sınırın üstünde hiç dusmuyor çünkü yiyorum hep doz artırıyoruz Dr la .sağlık olsun bugünde aşure yaptım komşulara falan dağıttım aileden herkesi çağırdım ve yorgunluktan pert haldeyim .. 27+3 bugün bı en az 10 hafta daha böyleyiz .. sağlıcakla gelsin bebeklerimiz mis gibi koklayalim sevelim çok özledim bebek kokusunu 🥹

X