Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Hiç aklımda öyle bir şey yoktu güveniyorum sanki ama bilemiyorum. Belki o başka şeyler görüyor. Beni çok strese sokmamaya çalışıyor aslında ama ben biraz fazla stresleniyorum. Neyse artık yemek yiyip dua etmekten başka yapcağım bir şey yok şu an

Kızlar doktorum ferrum al dedi ek olarak ama baktım çeşit çeşitmiş. Daha önce yazıldığını görmüştüm. Hangisini alıyoruz?

Kizlar yaa canim surekli fast food tarzi seyler istiyor asitli icecek ketcap mayonez vs, tuketiyorum da yalan yok. Bebege zarar verir mi bu tur gidalar. Haftada 1 2 yiyorum. Yumurta ceviz muz avokado yulaf sebze de yiyorum tabiki bol bol

Kızlar ben çok stres oluyorum ya bebek hareketleri çok azaldı bazen hiç hissetmiyorum telaş yapıyorum sanki geçen hafta daha hareketliydi dışardan bile görünüyordu şimdi bırak onu dokununca bile hareket yok

Bende bir ara çok stres yaptım hareket etmiyor diye göbeğimi sallıyordum sonra farkettim ki gündüzleri artık daha sessiz az hareket ediyor. Geceleri çok daha hareketli bir gece uyandığımda fark ettim. Kaç haftalıksiniz bilmiyorum ama zaten belli haftalara kadar belli bir düzen beklemeyin diyorlar.

Doktor bana takip önerdi. Akşam yemeğinden sonra 8 kere filan oynaması beklenirmiş. Azalırsa dikkat etmemi söyledi

Canım doktorum son kontrolde söyle bisi söyledi yerleri daraldikca daha az hareket ederler bu durum seni korkutmasın demişti artık o haftalara yaklaşıyoruz sanırım . İç karnın geniş değilse belki böyle bi durumdur

Havalardan da olabiliyormuş o ya çok sıcak ya da siz çok hareketli bir gün geçiriyorsunuzdur o zaman da azalıyor gibi oluyor

Arkadaşlar mide yanmam çok arttı .. zaten Reflü gastrit hastasıyım gebeliğin ilk basindan bu yana bu kadar olmamıştı şimdi çok fena yanıyor doktor gaviskondan başka bişe vermedi sizlerde durumlar nasil

Kızlar gögüs ucu kasintisi icin ne surebilirim krem. Gogus ucu kremi aldim ama onu simdi acmak istemedim erken diye dusundum normal nemlendirici el kremi surebilir miyim

Arkadaşlar mide yanmam çok arttı .. zaten Reflü gastrit hastasıyım gebeliğin ilk basindan bu yana bu kadar olmamıştı şimdi çok fena yanıyor doktor gaviskondan başka bişe vermedi sizlerde durumlar nasil
2 yudum soğuk süt iyi geliyor benim mide yanmama. Umarım sende de işe yarar

Kizlar yaa canim surekli fast food tarzi seyler istiyor asitli icecek ketcap mayonez vs, tuketiyorum da yalan yok. Bebege zarar verir mi bu tur gidalar. Haftada 1 2 yiyorum. Yumurta ceviz muz avokado yulaf sebze de yiyorum tabiki bol bol
Vallahi benim de haftada 1 2 yemem, içmem mutlaka var. Sağlıklı şeyleri de yiyorum, abartmamaya çalışarak bunları da tüketiyorum Başlarda çok kasıyordum, çayı bile yarım bardak içiyordum ama artık biraz saldım, bazen çok da sıkmamak gerekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…