Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Ben almadım ama bu ikisini çok araştırmıştım. Bu markaların puseti yok evet ama çoğu markanın pusetleriyle uyum sağlıyor travel sistem zaten umarım faydalı olmuştur

Benimde 86 155 171 çıktı iki tane ladın doğumcu diyet dedi dahiliyeye gittim sende şeker yok unlu mamülleri ekmeği kes dedi valla anlamış değilim
Seninde 2. Saat yüksek çıkmış benimde düşmedi bana da öyle şeker var demedi sınırda dedi diyetisyende önermedi sadece hamur işi kızartma ekmek pilav makarna gibi şeylerden uzak dur dedi

Evet nuna triv aldık biz, bir de puset alacağız yenidoğan dönemi kullanmak için, joie ve prego’nun modelleri uyumlu birinden birini alacağız bu ay

Kızlar iyi akşamlar hava temizleyici ve nemlendirici almak istiyoruz malum şu an Türkiye'nin en kötü havası bizde önerilerinize açığım.
Daha önce sizlere reflü yatağı ve göğüs pompası sormuştum. Lansinoh tekli elektrikli göğüs pompası ve Yataş juno tercih ettim sizlere de fikir olması amacıyla yazıyorum.

Ben hava temizleyici olarak Xiaomi nin varmış bı tane kullananlar çok memnun onu düşünüyorum fiyatı 2-3 bin civarı olması lazim

Kanzin hava temizleyicisini aldım ben tavsiye ederim arkadaşım önermişti

Kızlar bebek arabası konusunda hala kararsızım,travel sistemin çok ağır ve kaba olduğu söyleniyor ama çok seven de var bilemedim.Acaba çok hafif bir normal bebek arabası alıp üzerine puset takilandan var mıdır bildiğiniz.Cunku puset belli ki kısa süreli kullanılan bsey o yüzden uzun süre kullanilacak olan arabanın çok hafif olması mantıklı gibi geldi.Mesela 6 kg hafif midir acaba travel olanlar daha ağır diye biliyorum

Evet ya resmen öyle oldu. Ben de dün gittim kafa gelişmiş şu an. Öyle baskılıyo heralde. Bi de bu bebek çok hareketli ilkine göre. O da etkiliyo heralde

Canım Chicco goody plus kullanıyorum. O konuda çok memnunum. İlk 6 ay falan pusetli kullandık şimdi normal kullanıyoruz

Kasilmalaraniz nasıl oluyordu rica etsem tarif edermisiniz? Kaçıncı hafta doğum yaptınız?
36 ya kadar zor dayandım ilaçlarla.
Full yattım. Kasılmalar oldugunda karnınız çok sertleşir sanki bebek bir yere toplanıp sıkışmış gibi hissedersiniz. Bu 30 saniyeden 1 dakikaya yakın sürer tekrar eder gün içinde sürekli. Taş gibi olur karnınız kasıldığında. Ben bunu normal sanıyordum meğersem normal değilmiş
Ya o ilacı kullanan birindaha suyunun erken geldiğini söylemişti o yüzden o ilaçtan korkuyorum İnşallah kullanmama gerek kalmaz
Benim o yüzden değil bebek bayağı aşağıdaydı. 1 Ay zor tuttuk içeride. Yürüyemiyordum doğum kanalına çoktan girmişti. Zamanında geldi suyum aslında

Evet bunu bende istiyorum. Deerma düşünüyorum ama kullanıp memnun olanlar varsa çok iyi olur

Selam kızlar uzun zamandır giremiyorum , işler çok yoğun :) nasılsınız iyi misiniz? Bugün 27. haftaya adım attık yani 3.trimester deyiz artık :) Bebek arabası ve hala çocuğun odasını almadım ama kuzenim 1 yaşında çocuğu var o bana pusetini vericek ona göre bebek arabası alacağım, travel sistem mi almalıyım yoksa normal mi bilemiyorum, önerilere açığım :))

Bu aslında bence kişilerin durumuna göre değişir, şöyle arabanız var ise travel de olur evin küçükmü büyükmü traveller kaba toplanınca koyucak yer önemli. Sonrasında normale geçmeye gerek duyar mısın? İki kere almış olucaksin, bunlar senin dinamiğine göre karar verebileceğin şeyler. Ben normal aldım. Hatta puset bile almadim. Tam yatar olmasına, güvenlik önlemlerine dikkat ettim. Çünkü koşullarım belliydi

Teşekkür ediyorum deneyeceğim canımm sana da geçmiş olsun

Teşekkür ederim canım, tekrardan geçmiş olsun

Kızlar şeker yüklemesinde elenen ekibe katıldım
Açlık 88
1. Saat tokluk 149
2. Saat tokluk 145 ile pre diyabete el sallıyorum

Bakalım haftaya doktorum tarafından nasıl azarlanacağım:)
Ben de şimdi yaptırıyorum değerler kötü değil sanki senin kaç olması gerekiyor ki?
Travel bana çok kaba ağır ve görüntü olarak çok çirkin geliyor puset takılan daha kibar arabalar illaki vardır ama ben

Kızlar iki gündür ayaklarım felaket şiş, Shrek'in ayaklarından hallice normal mi sizce şimdiden şişliklerin başlaması? 24+5'im bu arada.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…