Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    227
Yaa demiyorumda aslinda sukur de ediyorum yavruma saclarimin beyazi cook cikti 3 renk oldu yuzumde inanilmaz reng pigmentleri oldu ondan biraz kendimi begenmedim yoksa evladimin icin deger normlarimin disina ciktim o saglikli olsun bunlar gecici ellerimize saglikli aldigim gun bayram olacak

Ay super olur oglani babaneye birakip gelicem 11 20 de randevum sen ciktiginda bekleme salonunda olurum muhtemelen bemi bul
Ay süper ben de ahmet hocadan çıkınca salih e gireceğim tam denk gelir:)
siyah elbise, kahverengi terlik kombinimle online olcam hafif kısa adam da kocam olur hahaha

abla sağ salim kucağına alırsın inşallah çok da tatlısın bebiş senin gibi bir annesi olduğu için çok şanslı bence

Ay süper ben de ahmet hocadan çıkınca salih e gireceğim tam denk gelir:)
siyah elbise, kahverengi terlik kombinimle online olcam hafif kısa adam da kocam olur hahaha
Tamam gozum seni aricak berfu dimi ismin yoksa kod adinmiElbiseyle nasil muayne oluyosun altina ortumu seriyolar sirf o yuzden elbiseyle.gidemiyorum

Doktor kendisine söyledi temizlikçiye vereceğiniz para yasayacaklarinizdan hiç önemli değil dedi ama benimkinin derdi para degil
para gelmedi aklıma benim eşimin de böyle değişik prensipleri var ama madem öyle yardım etsinler. mesela evi süpürse tuvaleti banyoyu yıkasa sen de toz alsan yine iyi olur ama kanaması olanlar hep uzanıyor keşke kendini yormasan

Tamam gozum seni aricak berfu dimi ismin yoksa kod adinmiElbiseyle nasil muayne oluyosun altina ortumu seriyolar sirf o yuzden elbiseyle.gidemiyorum
Ahah evet adım berfu:) geçen de elbiseyle gittim yukarı sıyırdım hemşire altıma örtü serdi normal pantalonla gitmişim gibi.
Benim baldırlarım artık pantelonlara girmiyor maalesef hahaha

Doktor kendisine söyledi temizlikçiye vereceğiniz para yasayacaklarinizdan hiç önemli değil dedi ama benimkinin derdi para degil
Yani karışmak istemem herkesin ilişki dinamiği çok farklı ama hem isim için sizi sabaha kadar ağlatmış kendi istediğini dayatmış, hem de evi başkası temizleyemezmiş siz böyle zor bir hamilelik geçirirken... Yani kusura bakmasın da evini de kendi temizlesin, çocuğu da tek yapsaymış yapabiliyorsa. Biz hayatı paylaşmak için evleniyoruz. Bu muameleleri kesinlikle haketmiyorsunuz, umarım en kısa zamanda ortak çözümler bulabilirsiniz

Yani kadının asli görevi değil ki yardım etmiş olsun zaten normalde olması gereken o. Ama özel durumlarda bu işleri kadın ya da erkek tek başına üstlenebilmeli, riskli bir hamilelikte gayet özel bir durum. Allah herkesin yardımcısı olsun gerçekten

öyle tabii haklısın kadın da erkek de birbirine yardım eder. mesela biz bulaşıkları yardımlaşa yıkıyoruz. Ayrıca şu an ev çok kirli ama ondan temizlemesini istesem daha çok batıracağını bildiğim için istemiyorum Sadece arada bir iki odayı süpürüyor. Misafir çağırmıyorum zaten gelen de anlayışlı olmalı sağı solu kurcalamamalı bence. O yüzden bırakalım birkaç ay daha kirli kalsın evler taşıdığımız canlardan kıymetli değil sonuçta

Aynen öyle canım çay ve kahve bana masum geliyor ya sanıyorlar mi ki Çinlilerin hamileyken böcek yemeyi bıraktığını hiç sanmam bizim çay onların yanında vitamin içeceği şifa olsun bebislerimize
Bak mesela soğuk kahve içiyorum şimdi buz gibi miss

Okuduğumda ben de aynı şeyi düşündüm açıkçası, çok acımasız geldi bana da

Çok güzelsiniz eminim :)

Hislerimin tercümanı olmuşsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…