Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    227
İyi akşamlar herkese
Kızlar alışverişler ne durumda neler aldınız ?

Malum alınacak listeleri çoook uzun Allah kolaylık bol kazanç versin hepimize paramız bereketli olsun yoksa bu işler zor valla
Liste yaptık ama daha hiç birşey almadık. Eve yeni geldik temmuzda inşallah maraton başlıycak. Bebek arabasi, ana kucağı, yatak mi kundak setimi nedir o tamam. Arkadaşım sepet beşik vereceği için ben büyük yatağıni ya da park yatağını doğumdan sonra alacağım. Bazi şeylerini hediye alanlar oldu. Ama liste hâlâ uzun

Benim oğlanda ayakta iken bunu çok yapıyor. Alıştım ben yayılmayı çok seviyor. Büyüyorlar malum bence normal

Bende arada ağrı oluyor ama gaz sancısı olduğunu düşünüyorum.

Benim hissettiğim Gaz değil de ağırlık baskı yapıyor gibi. İfade edemiyorum
Ben de gaz sancısı gibi hissetmiyorum, sadece öyle olduğunu düşünüyorum. Ne olduğunu bilmiyorum açıkçası, ağrı işte. Bazen dinlenince geçiyor bazen de yürüyünce.
Bazen ayakları mesanede oluyor o zaman da ayrı ağrı oluyor, zırt pırt tuvalete gidiyorum.

Aman masallah bunların bi anlamı olduğuna inanıyorum ben

O zaman dışarıda kahve bi gün:)))

Ben bekleme salonundayım şu an bayılmama ramak kaldı:) heyecandan sabah kalkıp kaş bıyık aldım ne alakaysa umarım sorunsuz geçer çıkınca yazarım

O zaman dışarıda kahve bi gün:)))

Ben bekleme salonundayım şu an bayılmama ramak kaldı:) heyecandan sabah kalkıp kaş bıyık aldım ne alakaysa umarım sorunsuz geçer çıkınca yazarım
Mutlaka yaz. Kendim girmiş kadar heyecanlıyım . Bebeler doğmadan çok güzel olur aslında . Bundan sonraher randevumda size yazıcam. Belki denk geliriz. Ben genelde cuma veya cumartesileri gidiyorum. 2 haftada 1 .

Benim iki uc hafta once oyle olmuştu. Hapşırdığımda ozellikle çok kötü bir ağrı oluşmuştu. Doktorum normal oldugunu söyledi. Rahim buyudugu icin agrilar olabiliyormus bazen bu sekilde

Merhaba kızlar.. 21+4 den hepinize selam :) az evvel ayrıntılı ultrasondan çıktık. Çok şükür herşey yolundaymış. 10 gün önden gidiyor dedi. Organlarının gelişimini beğendi. 595 gram olmuş, 28 cm boyu. Ben 65 kilo ile devam ediyorum, 61 kilo ile başlamıştım. Demir ilacı verdi. Tetenoz aşısını yaptırmayacak, 3 hafta sonra şeker yüklemesi için çağırdı aç olarak.. bizden haberler böyle. İnşallah herkesin güzel haberler aldığı bir gün/hafta olsun

Mutlaka yaz. Kendim girmiş kadar heyecanlıyım . Bebeler doğmadan çok güzel olur aslında . Bundan sonraher randevumda size yazıcam. Belki denk geliriz. Ben genelde cuma veya cumartesileri gidiyorum. 2 haftada 1 .
Ben de artık cumartesiye döncem:) denk geliriz illa ki:) çıktık şimdi birazdan yazcam çok güzel geçti asla poz vermedi ama gıcık:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…