Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    227
Hamilelik insana neler yaptırıyor dimi jdkeksksndv. Bende öyle düşünüyorum sucuk yedim bişi olur mu diyen duydum ben pişmiş yahu
Benim bulantilarima tost ve çay ikilisi iyi geldi mesela tostta sucuk kaşarlı yapiyorum, cayida sabah 2 akşam 1 bardak içiyorum 1 adette Türk kahvesi günlük. Doğru ya da yanlış olabilir ama ben yiyince mutlu oluyorum ben mutlu olunca bebiste oluyor

Yaaa benimde plesanta arkasinda kanamam var yarin kontrole gdiicem gecen hafta kanamam oldu. zaten en basindan beri hep bisiler oluyo butun bayram erken dogum senaryolari kurdum kafamda.simdi kahverengi lekelnmem var ama kalan kan gbi degilde sutlu kahve bej gibi puturlu ve sulu fitil geri gelir ya onun aynisinin beji gibiumarim hemencecik gecer ve bir ani olarak geride kalir

Bu arada 5 ekim olarak başladığımız tahmini doğum tarihi, bebişin önden gitmesi sebebiyle nerdeyse 15 eylüle kadar geldi 5-15 temmuz arası tatile giderken yanıma hastane çantasını da alsam çok mu abartmış olurum

Yaaaaaa hadi bakalim guzel haberlerle gel. Ahmet hocaya gidiyosun dimi? Benimde plasntanin ucu bi tik asgda hafif kanama lekelenme falan oldu bayramda da yarina hemen randevu aldim.hemen yarin olsun istiyorum güpguzel haberler alalim inslalh

Günde 2 Türk kahvem var sabah ayılmam lazım bide akşam 3 4 gibi. Çayı da çok severim içiyorum onu da kahvaltı da en az 4 bardak bende inan mutlu oluyorum ya zaten pek bişi kalmadı te ne kaldı kızçem

Ay yok başlamam inşallah alkol yine emzirmeden sonra alirim arada ama sigara igrenc bir sey. Esim ve annem de birakti onlara cok sevindim. Faydali bir sey degilki cigerlerimize yazık
Ya ben bide görüyorum parkta kadın çocuğu daha bebek arabasında diğer çocuğu için gelmiş oynuyor elinde sigara kızı görüyor onu sigara içerken nebilim ya ben üzülüyorum kızçem ilerde düşünsene rol model alacak içmek ister merak eder. İyi ki eşin ve annen de bırakmış

Evet kuzumm cidden hem cigerlerimize yqzik hem cebimize yazik faydali iyi bir sey degilki resmen bagimlilik. Simdi sigara icme yasi da düştü hep etrafinda gordukleri icin

Günde 2 Türk kahvem var sabah ayılmam lazım bide akşam 3 4 gibi. Çayı da çok severim içiyorum onu da kahvaltı da en az 4 bardak bende inan mutlu oluyorum ya zaten pek bişi kalmadı te ne kaldı kızçem
Aynen öyle canım çay ve kahve bana masum geliyor ya sanıyorlar mi ki Çinlilerin hamileyken böcek yemeyi bıraktığını hiç sanmam bizim çay onların yanında vitamin içeceği şifa olsun bebislerimize

Benim eşim izin vermedi eve temizlici arada bir almaya okadar kanama vs yaşadım elimden geldiğince ben yaptım hala da yasancak kadar yapıyorum biseler başka birisi benim evimi temizleyemez dedi malesef

Yaaaaaa hadi bakalim guzel haberlerle gel. Ahmet hocaya gidiyosun dimi? Benimde plasntanin ucu bi tik asgda hafif kanama lekelenme falan oldu bayramda da yarina hemen randevu aldim.hemen yarin olsun istiyorum güpguzel haberler alalim inslalh
Aynen ahmet hocaya gidiyorum:)
Benim de hafif yakın kapatmıyor ya da değmiyor ama kanama yapabiliyor. Sabah 9dan 10 a oradayım valla bir bekleme salonu sohbeti ısmarlarım:)

Benim eşim izin vermedi eve temizlici arada bir almaya okadar kanama vs yaşadım elimden geldiğince ben yaptım hala da yasancak kadar yapıyorum biseler başka birisi benim evimi temizleyemez dedi malesef
o nasıl bahane abla o zaman kendi temizlesin valla ben kasılmalarım var diye iş yapmıyorum keşke sen de daha dikkatli olsan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…