Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    163
Kızlar selamm
Herkes mide sorunlarından bahsetmiş. Benim gebelik başından beri hiç öyle bir şey olmamıştı. Son 10 gündür. Böyle midemden yukarıya baloncuk şeklinde gaz çıkıyo gibi hissettiriyo, boğazımda kalıyor. Hem gaz hem kusma hissi hem o yemek borusunda asitli bir his oluyo. Yanma diyemem. Buna ne yapmak lazım ya🥲
Bende 3 gündür yaşıyorum bunu. Dün gece uyuyamadım hatta. Elma iyi gelir normalde benim mideme dün o da işe yaramadı.

Dün kuyruk sokumum eğilince acıdı şimdide hafif bir böyle ağrı gibide değil ama bir şey var belimde. Kendimi dinliyorum çok bel ağrısı erken doğuma sebep olur mu çok mu yordum kendimi çok iş yaptım ya bişey olursa diye strese girdimde girdim ya 😢
Birşey olmaz inşallah canım korkma 🤗dün ben bahçemde iki saat falan çapa yaptım bacağımı yere hiç basamiyordum akşam belim pert yani dinlenince geçiyor biraz .benim normalde de çok ağrır zaten belimde kayma var hamilelikte göbek önden çıkınca ağrılar artıyormus.

Kızlar az önce çarşıya çıkıp biraz dolaştık. Bebek tulumları vs aşırı ince ekim kasım aylarında işe yaramaz gibi geldi bana. Sadece bir tane kalın tulum bulabildim o da 6-9 aylık. Birkaç bişey aldım ama kışlıkların gelmesini beklemem lazım sanırım. Mağazalar yazliklarla dolu şuan.

Eklentiler

• 1717334697358391898152468274075.jpg
    1717334697358391898152468274075.jpg
    130,9 KB · Görüntüleme: 68
  • 17173347848966481073784712409633.jpg
    17173347848966481073784712409633.jpg
    213,8 KB · Görüntüleme: 68
Insallah canim.bu zmana kadar cikmasi gerekmiyor mu.. aksine hareketleri.daha asagida hissediyorum :KK43: bilmiyorum.gerginim. korkuyorum tabi
22. Haftaya kadar yukarı çıkması beklenirmiş ama daha sonra da yukarı çıkabiliyormuş, ben de bebek hareketleri bazen aşağıda bazen yukarıda hissediyorum şu an alanları geniş olduğu çok rahat hareket edebiliyormuş normalmiş ilerleyen zamanlarda bebekler büyüdükleri için hareketleri kısıtlanıyormuş ben de 19+2 yim

Dün kuyruk sokumum eğilince acıdı şimdide hafif bir böyle ağrı gibide değil ama bir şey var belimde. Kendimi dinliyorum çok bel ağrısı erken doğuma sebep olur mu çok mu yordum kendimi çok iş yaptım ya bişey olursa diye strese girdimde girdim ya 😢
Ben de cuma gün arkadaşlarımla buluşmuştum bütün gün işten sonra akşam 5 ten 11 e kadar da koltukta oturunca belim ağrıdı baya ama sabah kalktığımda geçmişti geçer inşallah sen istirahat etmene bak geçmiş olsun

Karnımin içi vajinaya dogru acıyor agrıyor sizliyor ve bebegi de 2 gundur hissedemiyorum cuma asiri bir donme hareketi oldu baska yok
Canim benimde aynı anlattığın gibi bacak genital bolge arasindaki kemik bile aciyor hatta az önce yataktan kalktım acile mi gitsem DİE düşündüm bende enfeksiyon kaynaklı kasilmada var oyuzden tedirginim. İçin rahat etmiyorsa Bi acile gidebilirsin istersen

Kizlar selam sabaha karsi kanamam oldu 19+3 um.. hemen acile gittik. Kan uyusmaZligimiz var igne oldum.. su an evde yatiyorum. Yarin kendi druma gorunucem..5. Gebeligim erken donem kayiplarim vardi ama bu donemde hic olmamisti..bilmiyorum :KK43: biraz esigi asagida demisti son kontrolde
Gecmis olsun Yarın güzel haberlerle gelirsiniz inşallah 🤲 bol bol dinlenin 🌸

22. Haftaya kadar yukarı çıkması beklenirmiş ama daha sonra da yukarı çıkabiliyormuş, ben de bebek hareketleri bazen aşağıda bazen yukarıda hissediyorum şu an alanları geniş olduğu çok rahat hareket edebiliyormuş normalmiş ilerleyen zamanlarda bebekler büyüdükleri için hareketleri kısıtlanıyormuş ben de 19+2 yim
Iliski sonrasi oldu kanama..muhtemelen onla alakali.. yarin kendi drum ne diyecek bakalim..yasak filan dememisti onceden.

Kızlar dondurma filan yiyor musunuz? Ben açıklar güvenilir olmaz pastörize değildir diye kapalı dondurmayı tercih ediyorum. Bir zararı yoktur herhalde dondurmanın 🙃

Selam kızlar, bugün tam 21 hafta olduk kasık ağrılarım bir kaç gündür arttı sanki ya hatta dün karnıma doğru sağ kasıktan bir ağrı saplandı 3-5 saniye sürdü geçti. Uzun süreli olmuyor kısa süreli o yüzden çok önemsemiyorum ama normaldir degil mi

Evet ben de bir asagida bı yukarida göbek deliğinin altı ve üstü şeklinde hissediyorum.Tabi bazen hiç hissetmedgm de oluyor.25 de sonra fln hareket takibi yapiliyormus sanrm bunlar normal

Kızlar dondurma filan yiyor musunuz? Ben açıklar güvenilir olmaz pastörize değildir diye kapalı dondurmayı tercih ediyorum. Bir zararı yoktur herhalde dondurmanın 🙃
Ben geçen beltur’a dondurmanız pastorize sütten mi yapılıyor diye sordum, algida’dan geliyor dediler, güvenip yedim ama kendi yapan yerlere güvenemem.

Kızlar bebek odası takımı aldınız mı alacaksanız ne zaman alacaksınız fikirlerinize ihtiyacım var 🙏🏼🧸
Benim büyük oglumdan kalma park yatağım var. Yatak odasına kurup onu kullanacağım nasipse. Sonrada abisinin odasına bı baza alırım beraber yatarlar, dolabıda bir süre ortak kullanırlar. Ayrıca bebek odası almayacağım zaten yerim yok.

X