Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Ayyy sonunda çok şükürrrr En çok seninkinin cinsiyetini merak ediyordum sır gibi sakladı resmen prenses ya Kontrolün güzel geçmesine de çok sevindim, bundan sonrası artık sabırlı bekleyiş
Evett valla herkes erkek diyordu bende erkek görmüştüm rüyamda ama demek ki tersine cıktı Allahım hepimize sağlıkla kucağına almayı nasip etsinn çok şükür ama suyu sınırda gibi dedi az denemez dedi korkuttu biraz birde mikro düzeyde parlaklık var kalpte ama yazma rapora gecmek üzere dedi rahim ağzı uzunluğunu sordum 50 dedi ay Allahıma şükürler olsun

Kızlar detaylidan çıktım maalesef haberler iyi değil bebeğimde kalp hastalığı varmış fallot denilen capaya sevk etti gebeliğin sonlandırılması söz konusu
Kuzum içim aktı gitti bian böyle yazını okuyunca … tedavisi filan yok mu ki Allahım şifa versin inşallah öyle bir durum söz konusu olmaz yavrun seninle sağlıklı şekilde kalır

Kızlar detaylidan çıktım maalesef haberler iyi değil bebeğimde kalp hastalığı varmış fallot denilen capaya sevk etti gebeliğin sonlandırılması söz konusu
bence gebeliğin sonlandırılmasını onaylamayın hastaneler insan canına değer vermeyi unutmuş artık hemen sonlandırmayı düşündükleri şey bir can. Ayrıca tedavisi olan bir hastalık diye duymuştum Rabbim bebeğine şifasını verir inşallah.

Evet canim genelde anne olma oykumuz hepimizin ayni bizler zor bulduk insallah Allah ayirmasin saglikli sekilde hepimiz alacagimiz kucagimiza inaniyorum

İnşallah tedavisi olan bir rahatsızlıktır canim gönlünü ferah tut Rabbım yavrunu sağ salim sana bağışlasın

Yaa olsun saglikli haberle4ini almissin insallah dogumda bol bol severiz taraman temiz cikmisncok sevindim yavrum benim

Merhaba kızlar benim Bi kaç gündür adet sancısı gibi sancim oluyordu idrar yolu enfeksiyonum gecmemis sanirim oyuzden erken doğuma ve dusuge sebep olabilirmiş doktor yürümeyi filan yasakladı üzgünüm Bi tane düşük önleyici iğne bide artık hergun progesteron alacakmışim ister fitil ister ağızdan al dedi. Ürolojiye gönderdi bobregim temiz çıktı ama kum dokuyormusum. Böyle kafam karışık Bi tuhafım ağladım geldim eve bizden böyle yarın 20 haftalik olcaz daha çok erken bebeğim iyi ama benim sancim oluyor arada

Siz doktorunuzu dinleyin bütün önlemleri alın bir şey olmaz Allah'ın izniyle.
Üzülüp kendinizi strese sokmayın bebeğinize de yansıyor çünkü. İyi düşünün iyi olsun.

Siz doktorunuzu dinleyin bütün önlemleri alın bir şey olmaz Allah'ın izniyle.
Üzülüp kendinizi strese sokmayın bebeğinize de yansıyor çünkü. İyi düşünün iyi olsun.
Çok teşekkür ederim çok haklısınız elimden geleni yapacağım inşallah sağ salim kavuşuruz vaktinde

İdrarda lökosit filan kaç çıkıyordu. Bakteri testinde üreme oluyor muydu antibiyotik filan kullanmışmıydınız? Benimde biraz lökosit yüksek çıkıyordu ama bir şey yok diyor doktor hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…