Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Benim de karnım bayaga çıktı ve çok sert
sağlıkocağında tahlil verirken ebeye sordum kasılma olabilir falan deyince korktum iyice araştırdım. Bazılarının karnı yumuşak bazılarının daha sert olurmuş. karın duvarının yapısıyla ilgiliymiş. benim karnım her zaman sertti bunu okuyunca ona da bağladım. uzanınca düz ve yumuşak, oturunca daha sert ayaktayken belimdeki deri bile öne doğru geriliyor. Sanırım her şeyi kafaya takmamak gerekiyor. Gayet normal bir durum bence herkesin karnı yumuşak olacak diye bir şey yok. Ha arada uzanınca bile karnıma kramplar giriyor ve sert oluyor onun için de magnezyum alıyorum. zaten ksrnımız çabucak büyüdü mecbur gerilecek. küçük karınlı gebelerden olamayacağız galiba

Rabbim çok daha güzelini nasip eder inşallah. Ben de yaşadığım için biliyorum kolay değil ama böylesinin hayırlı olduğuna iman etmek her zaman insanın içini bir nebze olsa da ferahlatıyor. İnşallah acısını unutturacak çok güzel bir evlada kavuşursun

Çok üzgünüm ne desek boş kalır şu an senin için, rabbim yüreğine ferahlık versin

Ne kadar güzel yaptın zaten aramızdaymışsın ama yine hoş geldin iyi ki geldin Bebeğin zorluklarla gelmiş ama artık hepsi geçmişte kaldı bebeğini kucağına alıp kokladığında eminim unutacaksın tüm acılarını

Medipol Çamlıca çok güzel hastane canım sana da yakındır diye tahmin ediyorum. Muayene 950 tl. Hüsniye Sedef Binöz, Şerife Erdem, Zeynep Elmalı yı en çok öneriyorlar. Ben Zeynep'e gitmiştim o aşırı yoğun yine de çok profesyonel bir doktor.

Kızlar bu arada haftaya tetenoz aşısı ve kan tahlili yapacaklar bana ASM de siz ne durumdasınız?
Ben 15 gün kadar önce yaptırdım canım
burada okuduklarımdan sonra doktoruma sormadan yaptırdığım için çok korktum ama ben de yaptırmanı önerirdim iyi yapmışsın dedi
rahatladım
İlk gün aşı bana etki etmedi ama sonra 3 gün kas ağrısı gibi bir ağrı yaptı
sanki sporu fazla kaçırmışım da kolum kas ağrısı olmuş gibiydi
daha fazla bişey hissetmedim

bende Zeynep elmalıya gidiyorum memnunum dier özellere göre fiyatıda uygun

Uçakta görevli raporu soruyor mu peki

Mesajınızı ağlayarak okudum
Rabbim sabrınızı arttırsın
Dilerim acılarınız çok büyük mutluluklarla sonlanır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…