Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Hiç endişelenme bu tür durumlarda 9 ay boyunca kesin kalpi delik diyip aldırın diyenler oluyor ama en yakından 2 kuzenim birde görümcem maşallah diyim sapasağlamlar o yüzden evet endişe gitmiyor üzülüyorsun ama iyi düşün iyi olsun derdi veren dermanınıda verir olumsuz düşünme

Evet kabızlık var gibi aslında bir kaç gündür.Gluten hassasiyetimin olup olmadığını bilmiyorum var mıdır acaba ki
Mesela sabah karnınız normal ama öğlenden sonra rahatsız edici bir şişkinlik oluyorsa bunu gluten hassasiyetinin yapabileceğini söylüyorlar, glutenli besinleri yemeden 1 hafta deneyebilirsiniz.

Mesela sabah karnınız normal ama öğlenden sonra rahatsız edici bir şişkinlik oluyorsa bunu gluten hassasiyetinin yapabileceğini söylüyorlar, glutenli besinleri yemeden 1 hafta deneyebilirsiniz.
Evet böyle oluyor sanki ya son bı haftadır böyle hissediyorum.Ama daha önce böyle değildi bebeğin büyümesiyle organlar yukarı doğru çıkıyor o yüzden baskı yapıyor diyenler olmuştu bilemedim

Kızlar bişi sorucam benim bebeğimin cinsiyeti belli olmadı kendini göstermedi haziran 10da detaylı ultrasonum var inşaallah orada görürüm ama eğer bebeği solda hissediyorsan kız sağda hissediyorsan erkek diyorlar bebeği erkek yada kız olanlar bunu farkettimiler acaba ??

İlk kez duydum ama ben çoğunlukla sağda hissediyorum, bebeğim kız. Bu tarz şeyler bende hiç tutmadı. Çin takvimi dahil.

Son düzenleme:
Canımsın dualarımız seninle Rabbim güzel haberler almayı nasip etsin inşallah en başta sana sonra bizlere inşallah basit bir durum der yavrucuğunla atlatırsınız herşeyi lütfen bizleri haberdar et

Kızlar detaylidan çıktım maalesef haberler iyi değil bebeğimde kalp hastalığı varmış fallot denilen capaya sevk etti gebeliğin sonlandırılması söz konusu
Canım kalbini ferah tutmaya çalış. Bundan sonra Allahın izniyle güzel haberler alırsın hep inşallah dualarımız bebeğinle ve seninle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…