Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
İdrarda lökosit filan kaç çıkıyordu. Bakteri testinde üreme oluyor muydu antibiyotik filan kullanmışmıydınız? Benimde biraz lökosit yüksek çıkıyordu ama bir şey yok diyor doktor hep
Canim baktım wbc 23 yazıyor fakat ery benim yüksek 60 bide pro yazıyor oda 25 çıkmış internetten baktım protein kaçağı yazıyor e doktor bununla ilgili bisey demedi urolojide Demedi Allah Allah 🥺

Bir haftadır 2-3 hastane gezdik bir sürü doktor baktı inceledi. Umut yok dediler. Tümör büyük olduğundan akciğer gelişimini etkiliyor, her an ölebilirmiş anne karnında. Doğsa bile yaşama ihtimali yok denecek kadar az.
Neden diye sorduğumda tüm doktorlar bilinmiyor diyor. Organ gelişim aşamasında böyle bir kistin yaranması tam tesadüf, talihsizlik diyorlar.
Kızıma kavuşamadım😔😔😔😔😔😔😔

Hergün onu kucağıma alacağım koklayacağım anı hayal edip sevinçten ağlarken bir haftadır ölümünü düşünüp ağlar oldum. Bir insanın sevinç gözyaşı bu kadar ani keder gözyaşına dönüşürmü? Hele ona yazdığım hatıra defterini, resimlerini...ömür boyu sağalmayacak bir yara bu. Canım kızım, annen seni hep sevecek.......... yeter ki sen acı çekme 😔😔😔😔😔😔

kediannesibiri kediannesibiri beni
listeden çıkarabilirsiniz. Bugün yatış yapılacak, gebelik sonlandırılacak.
Ne desek boş rabbim sabır versin

Kızlar detaylidan çıktım maalesef haberler iyi değil 🥺 bebeğimde kalp hastalığı varmış fallot denilen capaya sevk etti gebeliğin sonlandırılması söz konusu 😪
Naptın inşallah yanlışlık vardır iyi haberlerle dönersin. Her zaman hatalar olabiliyor ben artık buna sığınıyorum

Kızlar detaylidan çıktım maalesef haberler iyi değil 🥺 bebeğimde kalp hastalığı varmış fallot denilen capaya sevk etti gebeliğin sonlandırılması söz konusu 😪
Çok üzüldüm canım :KK43: umarım tedavi edilir bir durumdur. Çapaya ne zaman muayene olacaksın ? Güzel haberler alırsın inşallah dualarım seninle. Fetal DNA testi yaptırmış mıydın

Medipol Çamlıca çok güzel hastane canım sana da yakındır diye tahmin ediyorum. Muayene 950 tl. Hüsniye Sedef Binöz, Şerife Erdem, Zeynep Elmalı yı en çok öneriyorlar. Ben Zeynep'e gitmiştim o aşırı yoğun yine de çok profesyonel bir doktor.
Merhabalar, Central Hospital Ataşehire gidiyordum.Doktor muayene ücreti 1250 tl idi.
Doğumda ise sezeryan 35 bin tl dediler tabiki şimdiki rakam bu.Dogum paketi yoktu.
Medipolun uygun olduğunu okudum fakat doktor önemli haliyle.Siz doğum için oraya mi gideceksiniz?
Not alayım teşekkür ederim cevabıniz için

Canım keşke haber verebilsen bizlere .. aklım sende duam seninle Rabbim yüzüne gülsün de hayırlı haberlerle gel inşallah 🤲🏻 o kadar merak ediyorum ki seni ..

Merhaba kızlar benim Bi kaç gündür adet sancısı gibi sancim oluyordu idrar yolu enfeksiyonum gecmemis sanirim oyuzden erken doğuma ve dusuge sebep olabilirmiş doktor yürümeyi filan yasakladı üzgünüm 😓 Bi tane düşük önleyici iğne bide artık hergun progesteron alacakmışim ister fitil ister ağızdan al dedi. Ürolojiye gönderdi bobregim temiz çıktı ama kum dokuyormusum. Böyle kafam karışık Bi tuhafım ağladım geldim eve bizden böyle yarın 20 haftalik olcaz daha çok erken bebeğim iyi ama benim sancim oluyor arada 😓😓
Ne oldu birden böyle haberler geliyor grubumuza 😞Allah şifa versin sizlere de.Kotu düşünmeyin. Siz iyi olursaniz bebişte iyi olur.Guzel seyler düşünün. Keyifli haberleriniz gelir kısa zamanda umarım

H Hugul erol hocada mıydı randevun. Nihan hocaya da gösterdin mi sonucu
Evet canım Nihan hocaya Erol hoca verecekti o sokla çıkınca beklemedim yarın capaya gideceğim
Çok üzüldüm canım :KK43: umarım tedavi edilir bir durumdur. Çapaya ne zaman muayene olacaksın ? Güzel haberler alırsın inşallah dualarım seninle. Fetal DNA testi yaptırmış mıydın
Yok kuzum yaptırmadım ama bu genetik bir hastalık durumu değil dedi doktor kalbi delik gibi düşün kalp hastası yani dedi

Kızlar tek tek isim alintilayamadim kusura bakmayın hepinize teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. Yarın randevu bulursam konseye gireceğim prosedür gereği amniyosentez yapılacak ama teşhis değişmiyor çocuk kalp hastası süreci çok sıkıntılı ve ağırsa çocuk kardiyoloji karar verecek sonlandırmayi ama basit bir durum derse de bilmiyorum bizi ne bekliyor. Dualarınıza talibim

Ne kadar güzel yaptın zaten aramızdaymışsın ama yine hoş geldin iyi ki geldin 🥰🥰 Bebeğin zorluklarla gelmiş ama artık hepsi geçmişte kaldı bebeğini kucağına alıp kokladığında eminim unutacaksın tüm acılarını 🙏🏼🙏🏼❣️
Çok teşekkür ederim. Hepimiz birşeyler yaşıyoruz sanırım hayat böyle birşey malesef 🥹. Sabırsızlıkla bekliyorum gelmesini. Hepimiz sağ salim alalım kucağımıza tek duam bu 🥰♥️

X