Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Çok şükür geçti. Evet insan bilse bile korkuyor. Ben hemşire olmama rağmen soğuk kanlı kalamamıştım.

Ohaa direk mi onu mu dedi saka gibi vay vay agir olmus esin ne dedi

Ya anlattiklariniz cogu ailede duyuyorum esinin sessiz olmamasi senin acindan daha gusel canim cok yipranirdin esinin evde kendini gostermesi biraz siz konusunda mesefa olusturur buda iyi bence

Dokunmus canim icindeki bayat taze olmayan bisey mi vardi su cok icseydin

Nekadar canum benim 3500 tl 4 lu tarama perinatalog

Dokunmus canim icindeki bayat taze olmayan bisey mi vardi su cok icseydin
Valla bilmiyorum çok yedim sindiremedim galiba. Çok kötü etkiledi ama hala yutkunurken yemek borumun oraları acıyor. Kbb gittim doktor biraz bekle filan dedi tahriş olmuştur dedi. Sonra stres yaptım kendi doktoruma gittim bebeği gördüm filan. Umarım boğaz enfeksiyonuna çevirmez. Çok kötü tahriş oldu boğazım

Benim memem ergenlikten beri catlak alisigim

Masallah azmine hayran kaldim Allah buyuktur insallah hepimizin hikayeleri ayni seninkide zormus insallah acimiz mutluluk olacak

Mısır'lı. bizim de tam tersi, ben hep insanlarla mesafeliyim o yüzden pek sevilmem. eşim herkese karşı güler yüzlü, kibardır. ben sevmediğim birine selam vermekte bile zorlanıyorum. eskiden ben de öyleydim, herkese kibar davranırdım. sonradan insanlardan soğudum genel olarak.

Canim insallah fetal da temiz cikar yasadigin uzuntu korku hepimiz anliyoruz insallah yasanilan aksidir hersey guzel haberler alacagiz insallah

Ohaa direk mi onu mu dedi saka gibi vay vay agir olmus esin ne dedi
Evet baya direkt böyle söyledi eşim de anasının ne mal olduğunu bildiği için muhatap olmuyoruz doğal olarak hasta ruhlu bir kadın kendisi. Ben asla kocama ya senin annen de böyle hiç demedim. Kendisi gördü kendisi anladi. O yüzden çok rahatım.

Okadar mi kustun yaa halen agriyor allah allah zehirlediydi belkide cikarman iyi olmus ishal varmi

Evet yaa agir olmus ben olayi ilk anlamamistim gelmede yemekte yok denmezki yumurta kirarsim verirsin

Evet yaa agir olmus ben olayi ilk anlamamistim gelmede yemekte yok denmezki yumurta kirarsim verirsin
Yok o zaten yemeği vardı benim gelmemi istemediği için direkt olarak böyle söyledi. Yani yemeği yoktur müsait değildir falan diye düşünmeyin hiç alakası ilgisi yok çünkü baya düşüncesiz patavatsız

Başka bir sıkıntı yoksa bence temiz gelicek sonucun ama için rahat eder fetali yaptırınca başımızın üzerinde yerleri var bebeklerimizin Rabbime emanetler

Canim insallah fetal da temiz cikar yasadigin uzuntu korku hepimiz anliyoruz insallah yasanilan aksidir hersey guzel haberler alacagiz insallah

Hepimizde evet o endişe var en ufak şeyi büyütüp korkulara kapılmak ama önemli olmadığını bildiğimizden rahat oluyoruz maalesef bu sefer benim korkumu doktorlar tetikledi yüksek risk var demesi korkutması önce çok ağladım ama artık kabullendim diyorum ya her ne olursa olsun bişey değişmiyor yine o benim bebeğim inşallah yine de bişeyi yoktur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…