Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Ay kızlar sarma yemiştim sonra gece birden uyandım çok kötü şekilde kustum. İçim filan çok yandı şimdi yutkunurken yemek borumun oraları aşırı acıyor. Yandı mı noldu tahriş mi oldu çok korkuyorum kafamda bir sürü kötü senaryo var 😭😢
Mide asidi boğazı tahriş ediyor canım ama korkma çabuk geçer.

Masallah azmine hayran kaldim Allah buyuktur insallah hepimizin hikayeleri ayni seninkide zormus insallah acimiz mutluluk olacak
Çok teşekkür ederim. Gerçekten dile kolay. Çok üzüldüm çok ağladım ama sonunda hayallerimi yaşıyorum 🥰🥹. Sizde sıkıntılar yaşamışsınız sanırım. Aslında hamileliğimin başından beri takip ediyorum grubu ama cesaret edip yazamamıştım şimdiyr kadar. Sizinde oğluşunuz olucak biliyorum 🥰🧿

Ay kızlar sarma yemiştim sonra gece birden uyandım çok kötü şekilde kustum. İçim filan çok yandı şimdi yutkunurken yemek borumun oraları aşırı acıyor. Yandı mı noldu tahriş mi oldu çok korkuyorum kafamda bir sürü kötü senaryo var 😭😢
Ben de en son sarma yediğimde boğazımdan kan gelene kadar kustum. Bir de şalgam içtiğimde böyle olmuştum, sanırım bazı gıdalara karşı alerjisi var bebişin

Merhaba doktorumun ismini görünce yazmak istedim 🥰. Ben ahmet beye takipliyim ve bu cımartesi detaylım olucak kendisine. Çok iyi bir doktordur kendisi ben hemşire olduğum için o hastanede tanıdıklarım vardı kendisini sorduğumda onlardanda iyi yorumlar duydum. Gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz 🥰
Ay süper öyleyse çok sevindim:)
Ben kendisini bayram sonrası göreceğim kısmetse:)

Ay süper öyleyse çok sevindim:)
Ben kendisini bayram sonrası göreceğim kısmetse:)
Bu arada bende allianz indirimiyle gidiyorum. Normal muayenesi 4.500 tl ama alliaz ile anlaşmalı doktor olduğu için prof farkı ödemeyip 1.800 tl ödüyorum ben. Cumartesi günü gittiğimde detaylı için sigortasız halini öğrenip söylerim size isterseniz 🥰. Pahalı bir hastane ama hem eskiden çalıştığım kurum olarak hemde aneliyathanesini bile görmüş bir hemşire olarak söyleyebilirim ki. Ben çok memnunum ☺️

Arkadaşlar ben Kasım annesiyim size sorum olacaktı enfeksiyon için hamileyken duocıd kullanan var mı doktorda verse hamileyken ilaç kullanmaktan korkuyorum

Bu arada bende allianz indirimiyle gidiyorum. Normal muayenesi 4.500 tl ama alliaz ile anlaşmalı doktor olduğu için prof farkı ödemeyip 1.800 tl ödüyorum ben. Cumartesi günü gittiğimde detaylı için sigortasız halini öğrenip söylerim size isterseniz 🥰. Pahalı bir hastane ama hem eskiden çalıştığım kurum olarak hemde aneliyathanesini bile görmüş bir hemşire olarak söyleyebilirim ki. Ben çok memnunum ☺️
Ayyy nolur soyleee evett🙈 peki sadece allinzla mi calisiyo onu anlamdim benim anadolu sigorta mesela olmuyomu ahmet hocada🤔

Evet böyle oluncada korkuyorum bir şey yemeye sonrasında ya kusarsam diye. Normal zamanda kusunca sıvı beslenirdim hep çok beslenmezdim kendimi toparlamaya çalışırdım. Şimdi bebek aç kalcak diye yemesen hi dert yesen bir dert oluyor
Biraz daha yağsız sade yemekler tüketin 1-2 gün düzelir bence haşlanmış patates yoğurt gibi. Çiğ sebzelerden uzak durun

Selam anneler,İstanbul Anadolu yakası Ataşehir bölgesine yakın tanıdığınız/duyduğunuz veya takibinde olduğunuz bir kd doktor önerisinde bulunabilirmisiniz bana ?
Doktor doktor dolaşmak istemiyorum yoluda yarıladık.Kendi doktorum hastanenin başka şubesine gitti açıkta kaldım gibi 😕
özel sağlık sigortam yok 😔Makul fiyatlı hastane ya da doktor ismi rica ediyorum.

X