Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Merhaba canım evet detaylı ultrasona gittik perşembe günü aynısını o doktor da gördü ama diğer organlarında parlaklık olmadığı için önemsenecek bir durum değil dedi
Benim bebişin bağırsaklarında var demişti doktor 2hafta önce dün başka doktora gittim. O geçmiş ama kalpte gördü bu sefer de. O yüzden sormak istedim

Benim doktorum İstersen fetal dna yaptır ya da amniyosentez dedi ama ben yaptırmayı düşünmüyorum Allaha emanet
Ben de hem 2li hem 3 lü yaptırdım ikisi de temiz çıktı. Dünki doktor da fetal yaptır istersen dedi ama ben gerek duymadım. İlk başlarda olsaydı yaptırırdım ama gelmişiz 18. Haftaya

Ben de hem 2li hem 3 lü yaptırdım ikisi de temiz çıktı. Dünki doktor da fetal yaptır istersen dedi ama ben gerek duymadım. İlk başlarda olsaydı yaptırırdım ama gelmişiz 18. Haftaya
Kesinlikle canım Allah korusun başka bişey deseler bu saatten sonra aldıracak mıyız sanki Allahın izniyle hiç birşey yok sağşıklıca doğacaklar ben olumlu düşünmek istiyorum

Endişelenmeyin, inşallah olumsuz bir şey değildir de normalde şekeri olmayan insanlarda gebelik şekeri çıkabiliyor. 24. Hafta kontrolünde bakılacak benimkine de. İçinizi rahat tutun

damlasu14 benim de yarın ayrıntılı var hem tedirgin hem heyecanlıyım
Bendee korkuyorum sorun çıkmasından tabi hersey Allahtan önüne gecemeyiz ama şöyle hersey yolunda olsa da bi oh desek ne güzel olur ben birde cinsiyet öğreneceğim ondan da ayrı bir heycan var içimde ayrıntılıda %100 gözükür harelde yoksa bu gidişle doğumda öğreneceğim

Kızlar vajinadan alttan bir ağrı vuruyor mu size de böyle değişik bir his alttan ağrı geliyor
Benim her ayaga kalktığımda oluyor ya rahim sarkması vardı acaba ondan mı diyorum baya bı doluluk hissediyorum Pers günü kontrolum var o zaman Dr sormayı düşünüyorum belki normal bir şeydir ama yine de tedirgin oluyorum bende

Ben sormuştum canım çok yoruyorsun kendini demekki dinlen öyle olunca dedi ama tatmin olmadım çünkü bugün iş yerinde çok yorulmadım. Perşembe dr un ne diyecek beni de etiketler misin canım

Merhaba Salih Yılmaz'a gidiyorum ve çok memnunum perinatolog prof dr Ahmet Tayyar'ı önerdi.
Merhaba doktorumun ismini görünce yazmak istedim . Ben ahmet beye takipliyim ve bu cımartesi detaylım olucak kendisine. Çok iyi bir doktordur kendisi ben hemşire olduğum için o hastanede tanıdıklarım vardı kendisini sorduğumda onlardanda iyi yorumlar duydum. Gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…