Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Amin amin inşallah tek 4lü tarama testi yaptırdım işte doktorum dedi perinatoloji bi baksın ne gerekiyorsa yaparız fetal dna amniyosentez duruma bakarız korkma dedi

Çatlak bir defa oluşunca geçmez, sadece rengi beyazlar. Ergenlikte bacak, kalça ve beli çatır çatır çatlamış biri olarak asla geçmediğini biliyorum.
Doğrudur ama o ilk rengi solunca çok dikkat çekmiyor bir de benim karnimdakiler belki çok derin değil yüzeyseldi o yüzden beyaz izi de yok ama çok derin çatlaklarda dediğin gibi beyaz beyaz kalır

Canim o sadece bir tarama testi kesinlik asla bildirmez lütfen böyle yapma
gerekirse fetal dna önerir zaten doktorun
Bak gördün mü suyun normal çıkmış bu da normal cikicak boşa stres etmişim diyeceksin

Korkma canım bir şey olmayacak Allah'ın izniyle. Kalbini ferah tutmaya çalış. İnşirah suresini oku bol bol.

Canim o sadece bir tarama testi kesinlik asla bildirmez lütfen böyle yapma
gerekirse fetal dna önerir zaten doktorun
Bak gördün mü suyun normal çıkmış bu da normal cikicak boşa stres etmişim diyeceksin
Aynen boşa stres yaptım diyebilmeyi o kadar çok istiyorum ki bekliyorum bakalım

Benim doktorum da yaptırmam gerektiğini söyledi. Neden diye sorunca çok mantıklı bir cevap alamadım ama. Benim dr kafam çok karışık ama yaptıracağım sanırım. Daha sonra bişey olursa onun vicdanını kaldıramam Allah korusun

Canım tedirginliğini anlıyorum ama umut ediyorum ki bebeğin saglıklı. Sonuçta o bir teşhis testi değil tarama testi riski gösteriyor sadece sen de tecrubelisin biliyorsun. Ense kalınlığı ölçtü mü doktor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…