Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Allah razı olsun canım inşallah ise yarar çok ağrım var belim kasiklarim çok fena Rabbım sana da şifa versin inşallah
çevreye de yeni yeni duyurmuştum üzülme işte kendini çok kaptırma felan diyorlar söylemesi nasi kolay 3 aylık oldu karnım büyüdü nekadar zorluk çektim bulantilar felan insan kaybetmek istemio yine de Rabbım bilir herseyin en doğrusunu inşallah bize bağışlar yavrularimizi

Ah canım benim Allah yardımcın olsun tekrarlanmasın inşallah. Bol bol dinlen. Kistin falan mı vardı ki

Kızlar bugün 13+0 oldum. İkili test verdim. Doktor çok profesyoneldi. Devlet hastanesinde erken söylemiyorlar diye sormaya da utandım. Sizce neye benziyo? Ctesi ilk bebeğimin doğumunu yaptıran doktora randevum var orda öğrenirim gibi geliyor ama yorumlarınızı merak ettim.

Eklentiler

• 185ABD7E-D974-4392-B8A0-020BE0656904.jpeg
    102,4 KB · Görüntüleme: 68
Sağlıkla kucağına al bebeklerini canım iyi düşün iyi olsun

Pek anlamam canım ama aynı benim minnoş kızıma benziyo sağlıkla kucağına al ins

Allah yardımcın olsun canım benim bu serklaj ameliyatı zor mu çok? Hakkında hayırlısı olsun bebislerini sağlıkla kucağına almak nasip olsun ins

Canım çok geçmiş olsun Rabbim bir daha korkutmasin

Kuzum geçmiş olsun rabbim şifa versin bebişini sag salim kucağına alırsın inşallah bol bol dinlen içini ferah tut düzeleceksiniz inşallah

Ayni durumlardayim aşkım. 11 hafta civarı kanamam oldu şok oldum bardaktan bosalircasina bir kanama yaşayınca noluyor dedim bir hafta yattım iyileştim. Kanama alanı rahim ağzında olduğu için usg de gözükmuyordu. Şimdi 13 olmak üzereyim bir kaç gündür de lekelenme yaşıyorum inşallah komple kurtulucam ya bende

Geçmiş olsun canım benimde ilk bebeğim de 26.haftada açılma ve sancım olmuştu ama dikiş atılmadı vakti geçtiği için pesser denen bir şey takılmıştı ama ikinci hamilelik te dikiş atılabilir gel mutlaka demişlerdi bana da bayram da sonraki hafta 13+5 te kontrol e gidecem nasıl karar veriliyor acaba alttan mi muayene oluyor tek doktor mu karar veriyor sen biliyor musun

Bende 13. Haftamin icindeyim suan evet allttan rahim agzi uzunlugunu olcuyorlar benim ilk hamileligimde Rabbim isaret gonderdi resmen 16. Haftada lekelenmem oldu gittim rahim agzinda iyi huylu polip olusmus o lekenlenme yapmis o sorun deil rahim agzin haftana gore cok incelmis dediler. 16. Haftada 25mm di 3 gun fitil verdiler takip ettiler ayni seyirde ilerlerdi. Ayriyeten bebegin esi rahim agzina cok yakinda yapamayiz ameliyatini seni kaybedebilirz kanamadan dediler. Son anda yine Rabbimin yardimiyla baska bir doktor hastaneden ben yaparim bu ameliyati 1 mmlik calisma alanim var buda bana yeter dedi ve yapti 36. Haftada dikisi aldilar. Simdide onceden bildikleri ve ikiz oldugu icin erken bakacaklar bugunu gecireyim yine sureci anlatirim.

Canım çok çok geçmiş olsun.. İğnelerin ilaçların yatıp dinlenmelerin en kısa zamanda şifa olsun inşallah

Dualarımız seninle ve tatlış kızınla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…