Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Sağol canım benim çok geçmiş olsun inşallah sorunsuz olur herşey sağ salim kucağımıza alırız minnoslari

Selam kızlar randevudan çıktım. 9+3 olmuş bebeğim. Kollarını hareket ettiriyordu içerde Herşey yolunda dedi çok şükür. Geçen gittigimde kan vermiştim, onun sonuçlarına baktık. Şeker, tiroid, demir vs hepsi iyi dedi. Sadece d vitamini biraz düşükmüş. Bebeğe zararı olmaz ama sen yorgun hissedersin dedi. Gerçekten gün içinde hep yorgunum. Onun için ekstra d vitamini aldık 75 mg.
Bebekte bir anomali olup olmadigina bakilacakmis kan tahliliyle. Herkes yaptırmak istemeyebilir, düşünüp karar verin yaptırıp yaptırmayacaginiza dedi. Down, Edwards ve patau sendromlari ve fiziksel anomaliler varmı diye bakilacakmis. Bilgilendirme formları verdi, inceleyip karar vereceğiz ama yaptırmayız diye düşünüyorum.
Bir sonraki randevuyu 3 hafta sonraya verdi.
Cinsiyeti de 16. haftada öğrenecekmisiz.

Allah yardımcın olsun canım seninde o kanamayı görmek varya korkunç birsey lekelenme defalarca yaşadım ama dediğin gibi bardaktan bosalircasina hayretler içerisinde kaldım arkası kesilmiyo böyle
Dedim bebek felan gitti kalmadı bise ama çok şükür Rabbime öyle değilmiş gene hareketliydi bugün kuzum direniyo hayata tutunuyo bizde onlar için direnelim güçlü duralım bugünlerde geçer insallah gülerek hatirlariz

Canım alllah yardımcın olsun

Çok geçmiş olsun canım. Bebek iyi demiş doktor, o yüzden korkma bence. Yat dinlen bol bol. Umarım biran önce tamamen geçerde rahatlarsın.

Bence kız

Maşallah bebişe kız bebek gibi duruyor sağlıkla gelsin

Kızlar selam kontrolden gelince kendini yatağa atan var mı benim gibi inanılmaz yorgun oluyorum hemen uyuyorum ve kontrolüm güzel geçti ikili test sonuçları da düşük çıkmış çok şükür 11. Haftadayım ama doktor bir sonraki kontrole 17-18 haftalarde gel dedi ben dayanamam o kadar muhtemelen 3 hafta sonra tekrar giderim gibime geliyor

Elimden geldiğince dikkat ediyorum ama kola da içtim makarna da yedim kızartma da yedim canım çekince dayanamıyorum valla

Ben de arada yapıyorum kaçamak ya asitli bişey isterse canım kola değil de gazoz içiyorum mesela. Geçen canım cips çekti yedim yani biraz biraz, çikolata da yedim o kadar da olur bence ya

Son düzenleme:
Ahh canım benim çok üzüldüm. Nedeni neymiş acaba bişey dediler mi? Umarım kötü bişey olmaz tüm dualarım seninle, çok stres yapmamaya çalış haberdar et bizi de

Ahh canım benim çok üzüldüm. Nedeni neymiş acaba bişey dediler mi? Umarım kötü bişey olmaz tüm dualarım seninle, çok stres yapmamaya çalış haberdar et bizi de
Çok saol canım Allah razı olsun
yani tam olarak belirleyemiyolar neden olduğunu kese kenarında kanama alanı oluşmuş bazı gebelerde oluyomus kimisi dışarı hiç kanama yapmiyomus kimisi de benim gibi işte zor yani hiçbiriniz yaşamayın umarım dinleniyorum ilaçlarımı alıyorum inşallah çabucak atlatirim

Benim de oldu 6-9 hafta arası hep leklenme şeklinde, kanama alanın var demişti doktor kullandığım ilaçlarla geçti çok şükür. Doktorum 9. Aya kadar şakır şakır kanaması olup doğum yaptırdığım hastalarım bile oldu demişti. Allah bebeklerimizi bize bağışlasın Bol bol su içip dinlenmeye çalış

Doktorumdan aldığım izinle bir kere yarım bardak kola bile içtim ben. Ayrıca makarna niye yasakmış yaaa en sevdiğim şey öyle de güzel yiyorum ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…