Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Ahahaha işte aradığım ortam bu ama sezaryende almıyorlarmış yaa

İnşallah canım evet kanama alanı var kese dışında yani doktorlar da birsey diemio bazı gebelerde karşılaşıyoruz bu durumla diyorlar bebek büyüdükçe kan damarlarını baskılayip kanatabiliyomus adetten daha fazla bir kanamaydi gerçekten çok korktum ama yinede Rabbım esirgedi benimle bebeğim inş sağlıkla devam edebiliriz

Çok şükür çok geçmiş olsun canım

İkili tarama bir tanı testi değil, direkt fetal dna testi yaptırsanız daha doğru olmaz mı? Doktor yaşınızı biliyor sonuçta?
Yaa kizlar benim doktorumda bile bile 2.li yapti 35 yasinda ustu olan herkese riskli cikiyormus saglikli olsun gitti gidende fetal dna yaptirdim bir de simdi onu bekliyorum

Canim ben hamur isi yiyorum tatli yiyorum vallahi okadar vazgecemiyorum sagliklida yiyorum 9 ay boyunca zor bence onemli saglikli besinlerinide ihmal etme caninin istedigini ara ara ye oda onemli

Benim ilk haftalarda vardı kanama alanı bebek büyüdükçe yok oldu . İnşallah senin de öyle olur kısa zamanda keyifli günlere dönersin

Soyle canim bende dun soyledim benimde var kaybim var korkuyla da cocugumuzla yasayacagimuz guzel gunlerj kaciriyoruz Allah izin verdigi surece insallah hepimuz alacagiz kucaklarimiza evladimizi 3 aylik bitecek 2 incr gececegim son 2 3 gunum.kaldi halen dusunuyorum dedim soyledim dun rahatladim insanlar cok guzel mesajlar aramalar o duygularida cok mutlu etti

Masaja gitsene canim biraz belki faydasini gorursun gecici cozumler ama

Rabbım bebeğini sana bağışlasın canım en kısa sürede kanamalarin ağrıların son bulsun sağlıklı bir sekilde

Çok geçmiş olsun, bebeğine sağlıkla kavuşasın inşallah

Amin canım inşallah çok teşekkür ederim
Canım kendi üzme kötüyü düşünme benim de kanama alanım var vajinadan gelmiyor ama biliyorum kanama olduğunu lugesro iğne yazmıştı bana da doktorum 3 tane vuruldum 10 günde 1 kutu duphaston bitirdim akşamları progestan kullanıyorum kontrole gittiğimde hala kanama devam ediyordu şu anda da var muhtemelen 5 iğne daha yazdı iğnelerle geçecek dedi. Bak bebişin iyiymiş ne güzel sakın kötüyü düşünme kötüyü düşündükçe bebek strese giriyor bu sefer, sen dinlenmene bak. Benim kanama alanı geçmemesine rağmen doktor işe git dedi sadece kendini yorma oturarak çalış eve gidince de dinlen dedi 20 Nisan da kontrole gideceğim ben de inşallah atlatırız gönlünü ferah tut iğneler işe yarayacaktır.

Kizlar merhaba ilk gebeligimde rahim agzi incelmesiyle tesadufen farkedip 16. Haftada serklaj ameliyatı olmustum. Simdi ikizlere hamileyim bugun randevum var ve ameliyat olup olmama karari verilecek dualariniza talibim bu sureci kuzularimla en kolay sekilde atlatacak neyse Rabbim onu nasip etsin insallah. Dualarinizda unutmayin nolur turkiye saatiyle 5 bucuk 6 gibi sonucum belli olacak yazarim size.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…