Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Tam olarak anlatmak istediğim bu aslında her türlü yakınlaşma olabilir olmayadabilir yani hamilelik çok farklı bir süreç kişi nasıl rahat ve keyifli ise öyle devam etmeli.

Ay ben de kızım olsun çok istiyordum ama işte dün erkek gibi dedi doktor biraz üzüldüm şimdi çok çocuk üzülmesin öyle deme diyor eşimde
Evet deme kuzum ne erkekler var kizdan hayirli oluyor ya biz bakma kismindan dolayi oyle dusunuyoruz benimde erkek hep babasi gibi olsun diyorum onun gibu boylu yakisikli huyu guzel caliskan cok durust hep dua ediyorum

Ben 10. haftadayım. Eskisi kadar bulantım yok ancak günüm günümü tutmuyor. Bulantı hapına devam ediyorum. Bulantı yaşamak çok yıpratıcı hap içmeme rağmen günde 8 defa kustuğumu biliyorum bunu güzel bir şey için yaşıyoruz o yüzden hep şükrediyorum bebeğimizi kucağımıza alınca geçecek

Kızlar dünden beri bel ve kalça ağrım var sizde durumlar nedir ?
Benimde ozellikte sag ayak tabanim cok kotu agriyor d vitaminim hep dusuk hamilelikte once basladim yuksek dozda bir magnezyuma baktiracam ebe kontrolumde ama annem bebek yeli diyor benden hamileyken cok yasamis

İyi akşamlar kızlar seçimler ülkemize hayırlı olsun ülkemiz için en hayırlı neyse o olsun Bu arada dışarda birileri bı şeyleri kutluyor ama neyi kutluyor anlamış değilim Hatay'da iki parti de başa baş gidiyor şu an en kritik il biziz galiba hayır yani kutlayan kim onu da anlamadım
Bu arada kalça ağrım bel ağrım devam ediyor yürüyemiyorum resmen kendimi de çok yordum bugün. Resmen yürüyemiyorum iki büklüm oldum.

Bebegimizin hareketlerini ne zaman hissetmeye baslayacagizz, en ufak agrida sancida acaba bir sey mi oldu gerginligim korkum hic bitmiyor. Hareketlerini hissetsek de icimiz rahat etse
Kız şimdi kullandığım uygulamada okudum bir tanesi ikizlere hamileymis ikinci gebeliğiymiş 12. Haftada hissetmiş biri 16 da hissetmiş belki bizde erken hissederiz

Eğlenmeye yer arıyoruz sanırım farketmeksizin eğlenmeye çıkmış olabilirler ben bursadayım şuan olduğum mevkide ses yok ay yat dinlen çok yormamaya çalış kendini

Rahim ve bebiş büyüdüğü için siyatik ağrilr yaşiyormuşuz Bu arada haklısın, ne kutlaniyor, kim kazanirsa kazansın depremin merkezi olan yerler için gönül isterdi ki biraz sükunet olsun

Kız şimdi kullandığım uygulamada okudum bir tanesi ikizlere hamileymis ikinci gebeliğiymiş 12. Haftada hissetmiş biri 16 da hissetmiş belki bizde erken hissederiz
Benim ilk gebelik ya 20. Haftadan once hissedilmez diyor artik hissetsem de icim rahatlasa ya surekli evhamlaniyorum en ufak şeyde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…