Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Canım ateşin bebeğe zarar vermesi için 39 - 40 derece olması gerekiyor. O kadar yükselse mutlaka bilirdin. O yüzden içini ferah tut.
Bir daha ateşinin çıkmaya başlarsa hemen 1 adet parol iç. Bana doktorum böyle demişti.
cok tesekkur ederim cevabiniz icin, icimi rahatlattiniz biraz.

Kızlar dünden beri bel ve kalça ağrım var sizde durumlar nedir ?
çok rahatsız edici bir sırt ağrısı çekiyorum dünden beri. cuma günü böbreklere baktırmamış olsam taş falan düşürüyorum diye düşünürdüm ama çok şükür böbrekler tertemiz çıktı. hamileliğimin başında haberim henüz yokken taş düşürdüğüm için ağrıyı benzettim. dün azcık temizlik yapmak zorunda kaldım çok zorlamadan, herhalde o etkiledi :KK43: ayrıca kasık ağrısı da var ara ara batma şeklinde.

Ay ben yaptım erkek çıktı ama cinsiyetimiz daha belli değil testi yapmadan önce erkek hissediyordum bu gün de kullandığım gebelik uygulamasında 3-4 tane test vardı kandan doğum tarihlerinden falan farklı şeylerden cinsiyet tahmini yapıyor hepsi erkek çıktı bir an önce cinsiyeti öğrenmek istiyorum bakalım doğru çıkacak mı 😂😂
Benim erkek cikti bebisde erkek ciktu

Kızlar mide bulantısı durumlarınız nasıl. Geçen hafta daha kötüydüm. Bu hafta yine az devam ediyor ama hayatımı çok etkilemiyor. Böyle olunca da acaba gebelik sağlıklı ilerlemiyor mu diye düşünüyorum. Sizin kaçıncı haftada geçmeye başladı bulantı?
Geçen hafta iyiydim ara ara mide bulantım oluyordu istifram yoktu bu gün 11. Haftaya geldim ve güne istifra ederek başladım bu gün hem psikolojik hem fizyolojim olarak çok kötü hissediyorum kendimi ne zaman geçer hiç bilmiyorum

Kızlar selamlar 🩷 çok fazla beyaz akıntı geliyor bazen rengi bembeyaz. Sizde de aynı durumlar var mı? Herhangi bir yanma veya batma yapmıyor enfeksiyon gibi ama çok akıntı oluyor..

Selam kızlar cinsiyeti belli olmayanlar için kendi tüyolarımı vereyim 😀 yüzük testi tuttu, çin takvimi, maya takvimi tuttu , rüyamda da gördüm cinsiyeti , ayrıca doktora gittiğimde çok hareketliydi doktor yakalayamiyorum dedi annem orda acaba erkek mi demişti erkekler çok hareketli oluyormuş ondan.. Böyle onun dışında hep portakal limon yedim ,karın şeklim genişti, yüzüm sivilcelendi o hurafeler bende hiç tutmadı .
Bende de aynı yüzüm çok sivilce oldu çin takvimi tuttu. Bizim oğlanda haraketliydi Bi de bu ayaklarım çok üşüyor buz gibi resmen sonuç erkek 😂

Yaa inanmıyorum neler yasamissin 😕Ama sonucu çok güzel olmuş çok şükür ,çok tatlı popişi olan bir bebiş geliyor diye hatırlıyorum 😂 Eş desteği çok önemli gerçekten ya etrafimdaki herkes ilgileniyor sağolsun ama nedense bana hepsi batıyor bı tek eşiminki batmıyor beni rahatlatıyor aksine 😍😊 Bizde inşallah güzel ve tatlı sonuçlar görürüz bu hafta bakalım 😊🙏
Kesinlikle canim benim ayni fikirdeyim

Selam kızlar cinsiyeti belli olmayanlar için kendi tüyolarımı vereyim 😀 yüzük testi tuttu, çin takvimi, maya takvimi tuttu , rüyamda da gördüm cinsiyeti , ayrıca doktora gittiğimde çok hareketliydi doktor yakalayamiyorum dedi annem orda acaba erkek mi demişti erkekler çok hareketli oluyormuş ondan.. Böyle onun dışında hep portakal limon yedim ,karın şeklim genişti, yüzüm sivilcelendi o hurafeler bende hiç tutmadı .
Aaa benimkide cok hareketliydi her gittigimde bende cin tuttu ve ruyam tabiki erkek

Geçen hafta iyiydim ara ara mide bulantım oluyordu istifram yoktu bu gün 11. Haftaya geldim ve güne istifra ederek başladım bu gün hem psikolojik hem fizyolojim olarak çok kötü hissediyorum kendimi ne zaman geçer hiç bilmiyorum
Mide bulantısı ve kusma gebelikte her şeyin yoluda olduğunun bi işaretiymiş. Üzülmeyin geçecek🙏

Eşim de bende hamileyken vajen girişli ilişki yaşamak istemiyoruz. Şuan için riskli bir gebeligim yok sanırım doktorum birsey demedi. 7 senedir evliyiz bir kayıp yaşadık ilk bebemiz olacak. Hiçbir şekilde riske atmak istemiyoruz hızlı yürüyünce bile karnima ağrı giriyor. Dediğin gibi vajen girişi sart değil birbirimize dokunuyoruz Şevkat gösteriyoruz sarılıyoruz ama birliktelik maalesef istemiyorum. Onun da aklı çıkıyor zaten hızlı hareket etsem uyarıyor tüm odak noktamız bebeğimiz. Evlilik bence cinsellik demek değildir sadece.
Esimde hic dokunamiyor yazdiklarini okuyunca aynisi biziz 37 yasindayim bende 1 tup bebek kayip ve ilk hamilelik bende onu dusunuyorum esim sogurmu diye cok guzel yaklasiyor bana yinede dusunuyorum

X