Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
cok tesekkur ederim cevabiniz icin, icimi rahatlattiniz biraz.

Kızlar dünden beri bel ve kalça ağrım var sizde durumlar nedir ?
çok rahatsız edici bir sırt ağrısı çekiyorum dünden beri. cuma günü böbreklere baktırmamış olsam taş falan düşürüyorum diye düşünürdüm ama çok şükür böbrekler tertemiz çıktı. hamileliğimin başında haberim henüz yokken taş düşürdüğüm için ağrıyı benzettim. dün azcık temizlik yapmak zorunda kaldım çok zorlamadan, herhalde o etkiledi ayrıca kasık ağrısı da var ara ara batma şeklinde.

Benim erkek cikti bebisde erkek ciktu

Geçen hafta iyiydim ara ara mide bulantım oluyordu istifram yoktu bu gün 11. Haftaya geldim ve güne istifra ederek başladım bu gün hem psikolojik hem fizyolojim olarak çok kötü hissediyorum kendimi ne zaman geçer hiç bilmiyorum

Kızlar selamlar çok fazla beyaz akıntı geliyor bazen rengi bembeyaz. Sizde de aynı durumlar var mı? Herhangi bir yanma veya batma yapmıyor enfeksiyon gibi ama çok akıntı oluyor..

Bende de aynı yüzüm çok sivilce oldu çin takvimi tuttu. Bizim oğlanda haraketliydi Bi de bu ayaklarım çok üşüyor buz gibi resmen sonuç erkek

Kesinlikle canim benim ayni fikirdeyim

Aaa benimkide cok hareketliydi her gittigimde bende cin tuttu ve ruyam tabiki erkek

Mide bulantısı ve kusma gebelikte her şeyin yoluda olduğunun bi işaretiymiş. Üzülmeyin geçecek

Esimde hic dokunamiyor yazdiklarini okuyunca aynisi biziz 37 yasindayim bende 1 tup bebek kayip ve ilk hamilelik bende onu dusunuyorum esim sogurmu diye cok guzel yaklasiyor bana yinede dusunuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…