Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    233
Dün eşim sürat yaptı sofrasını kuramadım o işten gelince bebek emiyordu yemeklerin ön hazırlığı tamamdi aslında ama herşey çok zor
Eşiniz neden yardımcı olmuyor cok anlayışsız işten geldiyse kendisi kursun siz hazıra oturun yada bebekle ilgilensin siz kurarsınız hayret bişi bu erkekler ne bekliyor valla 😡

|Kızlar doktordan geldim. Sezaryen olucam gibi. Biraz suni sancı verecek açılma olursa devam edecek. Yoksa seni yormayız Dedi doktorum. bebek büyümüyor artık bakalım bir iki gün içinde karar verilecek

Ekim anneleri grubunda aylar geçirip Eylül ortasında doğurdum 🤣🙃 kim kaldı doğurmayan kızlar nasıl gidiyor sizlerin 🥲
Ben kaldım 🥳Bekliyorum henüz. Pazar günü doğumu baslatmak için müdahale edecek doktorum. Bebek daha fazla kilo almasın diye beklemek istemiyor. Ben biraz korkuyorum. Bakalım nasıl olacak.

Ben kaldım 🥳Bekliyorum henüz. Pazar günü doğumu baslatmak için müdahale edecek doktorum. Bebek daha fazla kilo almasın diye beklemek istemiyor. Ben biraz korkuyorum. Bakalım nasıl olacak.
İçimizdeyken ayrı güzel dışardayken ayrı güzel ❤️❤️❤️ çok güzel olacak ❤️ kavuşmak çok güzel insan uyurken bile özlüyor 🤰🏻

Haberdar et bizi de🙏🏻
Alamadık malesef o detaylı bilgiyi emar çekilecek bir haftadır bir türlü cekilemedi bebeğim emar esnasında uyanıp rahat durmuyormus yarın ilaçlı emar cektiricez mecburen dedi inşallah çocuğumun sağlığına zarar vermez yani bir emar uğruna bu hafta da kaldı pazartesiye anca bilgi alırız artık ben pazartesi günü taburcu etmelerini isticem yeter çünkü çok özledim 🥺

|Kızlar doktordan geldim. Sezaryen olucam gibi. Biraz suni sancı verecek açılma olursa devam edecek. Yoksa seni yormayız Dedi doktorum. bebek büyümüyor artık bakalım bir iki gün içinde karar verilecek
Canm sezaryen gibi görünüyor diyorsa doktor hiç boşuna suni sancı alma benim sezaryen planliydi ve aynı gün kendi sancım ve acilmam oldu suni sancı verdiler o kadar sancı sonrası yine sezaryen oldum banada çok söyleyen oldu sezaryen diyorlarsa direk ol diye dinlemedim ve sonucu cidden çok kötü korkutmak gibi olmasın ama artık tekatim kalmamisti direk genel anestezi istedim başına aynısı belki gelmeye bilir bilmiyorum ama eğer sezaryen olacak diyorsa kabul et gitsin tabi karar sen ve eşine bağlı yinede şimdiden sağlıkla kucağına almak nasip olsun yavrunu 😊🤲

Beni de ekler misiniz kediannesibiri kediannesibiri 37+6. Hafta doğum yaptım 2500 kg 47 cm 🥰
Gözün aydın sağlıkla büyütün inşallah canm doğum ne zaman oldu benimde aynı kiloda ve boyda doğdu ve 4. Gününde odemlerini atmıştı sanırsam 2260 olmuştu bugün 11. Günümüzde 2500 gram oldu tekrardan inşallah devamida gelir bu kilo düşüklüğü biraz korkutuyor insanı çok küçük olduğu için ele bile almaya korkuyor insan

Canm sezaryen gibi görünüyor diyorsa doktor hiç boşuna suni sancı alma benim sezaryen planliydi ve aynı gün kendi sancım ve acilmam oldu suni sancı verdiler o kadar sancı sonrası yine sezaryen oldum banada çok söyleyen oldu sezaryen diyorlarsa direk ol diye dinlemedim ve sonucu cidden çok kötü korkutmak gibi olmasın ama artık tekatim kalmamisti direk genel anestezi istedim başına aynısı belki gelmeye bilir bilmiyorum ama eğer sezaryen olacak diyorsa kabul et gitsin tabi karar sen ve eşine bağlı yinede şimdiden sağlıkla kucağına almak nasip olsun yavrunu 😊🤲
Ben birazcık alıp en azından bebeğe geleceğini hissettirmek istiyorum. İlki de suni sancıyla doğmuştu ama saatlerce beklemeyeceğimi söyledim doktora. Belki hiç yapmaz da belli değil 😊 teşekkür ederim tecrübeleri duymak faydalı oluyor

X