Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    233
Biz sen bir ben. Senin de tünelin ucu görünmüş ama maşallah. Ben hala beklemedeyim. Bugün gittim kontrole 38+1 dim. 3500 gr 51 cm olmuş. Haftaya doğarsa güzel olur yoksa sezaryen olur dedi. Nstde düzensiz sancı çıktı ama bakalım. Umarım normal ve yakın zamanda kolaylıkla doğururum 😅
Ben de varım 40 bitiyor 😂😂😂😂 benim de 34 ten beri sancılarım var ama bir şeye yaramadı. Umarım biz de rahatlıkla ve sağlıkla bebelerimize kavuşuruz. İnanır mısınız artık hamile olduğumu unutuyorum

Biz sen bir ben. Senin de tünelin ucu görünmüş ama maşallah. Ben hala beklemedeyim. Bugün gittim kontrole 38+1 dim. 3500 gr 51 cm olmuş. Haftaya doğarsa güzel olur yoksa sezaryen olur dedi. Nstde düzensiz sancı çıktı ama bakalım. Umarım normal ve yakın zamanda kolaylıkla doğururum 😅
Benimde 37+4 oldu. En son kontrolde 3200 çıkmıştı. Daha da kilo alırsa normal doğum zor olur dedi. Burda balon yöntemiyle başlatıyorlarmis doğumu. Türkiye'de de varmı bilmiyorum. Pazar günü onu yapacak, pazartesi de suni sancı verecekler. Baktık olmuyor mecbur sezeryan olacak. Ilki sezeryandı zaten benim. Ama normal olmasını çok istiyorum, hızlıca iyilesirim hiç olmazsa, öbür türlü zor olacak gurbet ellerde 🥲

X