Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    233
Bende bugüne kadar kardeşimle idare ettim cumartesi günü gitcek bebeğim 14 gunluk oldu. 11 yasinda oğlum 8 yaşında kızım var birde. Nasılsın yapcam bilmiyorum yetememe duygusu oluştu ☹️
Professional Mom Master Degree 👸 muhtaç olduğumuz kudret damarlarımızdaki asil kanda mevcut 🤗 Allah yardımcın olsun canım. 🌼

Bende bugüne kadar kardeşimle idare ettim cumartesi günü gitcek bebeğim 14 gunluk oldu. 11 yasinda oğlum 8 yaşında kızım var birde. Nasılsın yapcam bilmiyorum yetememe duygusu oluştu ☹️
Hepsine çok da güzel yetersinşz eminim ki. Kendinize de dikkat etmeniz gerekir. Benim de annem yanımda. Kızım çok alıştı. O giderse elbette baya zorlanacağım ama işte bir şekilde düzen kurarız herhalde diye düşünüyorum. Benim 40 hafta oldu 1 aydır annem yanımda doğunca ben bile şoka gireceğim rahata alıştım çünkü 😁 sanki ilk kızımı ben büyütmedim gibi acemiyim. Okula gönderirken bile yüz kere düşünüyorum içim içimi yiyor acaba yeterli ilgileniyor muyum etkilenecek mi diye ama hamilelik, doğum ve yenidoğan sürecinden dolayı duruma alışamayan (doğal olarak) bizleriz. Bebekten çok kızımı düşünüyorum. 6 yaşında abla oldu çok küçük değil mi vs vs. Kısacası annelik hep yetememezlik hissi...

Bu Ağrılar neden şiddetlenmiyo ya rahatsız ediyo ara ara geliyo popomdan cıkacak gibi töbee😃 aşağıda toplanıyo makat kısmıma baskı geliyo göbeğimi ovalıyorum sakinleşiyo gevşiyor🤭
Bende hiçbir belirti yok ya ama yarın doğuma gireceğim 38+4te 😂 bari biraz geliyormuş gibi yapsaydı oğluşum

Merhabalar bende grubun gizli takipçilerindenim. 30 ekim sezeryan günüm. Bir sorum olacaktı. Gögüs ucu kremi galiba en iyisi lansion ama oda bana biraz pahallı geldi. Aynı şekilde daha uygun fiyatlı tavsiye edebileceğiniz var mı caba? Çok tsklr..

Merhabalar bende grubun gizli takipçilerindenim. 30 ekim sezeryan günüm. Bir sorum olacaktı. Gögüs ucu kremi galiba en iyisi lansion ama oda bana biraz pahallı geldi. Aynı şekilde daha uygun fiyatlı tavsiye edebileceğiniz var mı caba? Çok tsklr..
Merhaba sağlıkla kucağınıza alın. Bana da bi yakınım Incıa önerdi onu aldım ama henüz kullanmadım doğumdan sonra ihtiyacıma göre kullanacağım eğer faydasını görürsem buraya yazarım 😇

Aynı gün doğum yapacaz🙈 ilk oğlumda lansion kullanmıştım bana pek faydası olmamıştı.bundada gögüslerimin ağrısı yarasına göre doktora yada eczaneciye sorarak farklı krem alırım diye düşünüyorum

Ben kremi aldım ama hiç kullanmadım sadece gümüş kapak kullandım, bebeğim 19 günlük halen göğüslerim yara olmadı. İlk 15 gün emzirmediğim sürece her an kapaklar takılıydı. Gümüş kapak alırsanız kreme ihtiyaç olmaz diye düşünüyorum

Dün eşim sürat yaptı sofrasını kuramadım o işten gelince bebek emiyordu yemeklerin ön hazırlığı tamamdi aslında ama herşey çok zor

Kizlar sleepy natürel bez almayın acaip sızdırıyor aslında bana da söylemişlerdi ama artık almış bulunmustum birde süt sağma makinesi gercekten eller serbest almak lazımmış böyle çok zor oluyor alacak arkadaşlar varsa yazım dedim

Kizlar sleepy natürel bez almayın acaip sızdırıyor aslında bana da söylemişlerdi ama artık almış bulunmustum birde süt sağma makinesi gercekten eller serbest almak lazımmış böyle çok zor oluyor alacak arkadaşlar varsa yazım dedim
Bio natural olan mı?

X