Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    227
Ben de 39+2 yim ve bugun o kadar hareketli ki inanilmaz dedigin gibi heryerden çocuğumun eli kolu bacagi filan çıkıyor tekrar transverse dönecek diye aklım çıkıyor. Son günlerde bu kadar hareketli olması normal mi cidden yoksa 42 yi mi beklicek

Kızlar iyi akşamlar herkese Benim ablam 37+4 haftalık gebe bebiş 2800 şuan kilosu az biraz küçük demiş doktor canımız sıkıldı Sizin bebişler nasıl kilosu
Bu arada ben temmuz ayında doğum yaptım merak ettiğiniz aklınıza takılan şeyler varsa cevaplaya bilirim, çünkü bende bu telaşları yaşarken yeni doğum yapmış birine danışmak çok iyi gelmişti ( benim bebişim anne karnında bazı sağlık sebeplerinden dolayı küçük doğdu)
Hepiniz sağlıkla kucağınıza alın inşallah

Benimki önden gidiyor, 36+1 de 3100 g dedi doktor. Kafası da büyük hatta. Ama ölçüm hatası da olabiliyor. Kiloyu çok takılmamak lazım. Yurt dışında kilo hiç söylenmiyormuş

Benim 37 de 2550 evet doktorumuz minyon olacak diyor 32. Haftadan beri gerilik var şu an 2,5 hafta geride ama doktorum bir problem olmadığını genetik olarak minyon bi bebek olduğunu söylüyor

Benim 37 de 2550 evet doktorumuz minyon olacak diyor 32. Haftadan beri gerilik var şu an 2,5 hafta geride ama doktorum bir problem olmadığını genetik olarak minyon bi bebek olduğunu söylüyor
Eğer dopplerde bir sıkıntı yoksa minyondur canım

Evet, vajinal doğum olsun istiyorum. Kilo arttıkça zorlar diye korkuyorum
Bende vajinal doğum istiyordum, Benim bebeğim 2870 gr doğdu bebişin küçük olduğunu doktor söyleyince en azından doğurmak kolay olur demiştim , oda zayıf bebekler doğum sırasında kendini itmekte zorlanıyor o yüzden annede yırtığa sebep olabiliyor demişti Vajinalde Çok zayıfta zor çok iride Açılmam olmayınca sezaryen oldum ben oda kötü değil yani stres etmeyin kendinizi bırakın alsın kilosunu bebiş

İyi akşamlar. Benimde şuan 37+4 ve bebeğimin kilosu 2750 gram dedi doktorum eksi veya artısı olabilir 1 cm acilmam var yarına kadar kendi sancım olmasını bekliyoruz olmasa bile yarın yatisim var ellerinden geldiğince normal doğum yapmaya calisicaz dedi doktorum ama son dkk bir risk oluşursa sezeryana alacaklar bir sorun olmaz inşallah dualarınızı beklerim. Sorum şu kaç cm ile doğuma gittin acaba 1 cm ile sancılar 2,3 günü bulabiliyor diyenler var

Merhabaa Yaa sağlıkla gelsin bebişiniz aylarca beklediğiniz o duyguya kavuşmaya çok az kalmış Ben 39+5 de kontrole gidince bebişin suyu azaldığı için yatışım yapıldı açılmam sancım yoktu fitille sancı verdiler 24 saat bekledik hiç açılma sancı olmayınca sezaryene alındım

Dün kontrolüme gittiğimde doktorum imkansız bebek çok yukarda ve acilmani ölçmek için bile elim yetismiyor dedi bebeğin çok fazla kalamaz beslenemiyor sezeryana alalım seni dedi bende düşünmek istiyorum bu gece dedim doktorum bu akşam kararını ver yarın yine gel kontrole dedi ve bu sabah gittim NST de sancım olduğunu görünce bir daha çatı muayenesi yaptı ve 1 cm acilmam olduğunu söyledi yinede korkuyorum çünkü ikidebir çatı muayenesi beni doğumdan daha çok korkutuyor ağladım resmen çok zordu

Sağlıkla büyütün inşallah rabbim sizlere bağışlasın, benimde şuan sıfır sancı yürüyüşe cikiyorum pilates topuyla egzersiz yapıyorum ama nafile tık yok gülüp duruyorum eşim de bana gülüyor hiç doğuracak gibi duruyorsun diyor

Gözün aydın bacım ne günler geldi geçti tarama testlerinden hatırlıyorum seni, çok dua etmiştik o zamanlar. Şaka gibi ne hızlı geçti zaman Allah analı babalı büyütsün, kuzuna hayırlı, sağlıklı, güzel ömürler versin

Aminn teşekkür ederim Son haftalarda Yerleri dizlerimle sildim sabah akşam saatlerce yürüyüş egzersizler pilates topları neler neler Bebişler gerçekten kendi seçiyor geleceği şekli

Aminn teşekkür ederim Son haftalarda Yerleri dizlerimle sildim sabah akşam saatlerce yürüyüş egzersizler pilates topları neler neler Bebişler gerçekten kendi seçiyor geleceği şekli
Aynen çok haklısın ama benim planlı olacak ister normal ister sezeryan biraz sıkıntılı benimki gelişim geriliginden hemen dogurtmaya calisacaklar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…