Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    227
Merhaba ben de 38+2’de sezeryan olacağım. Beni ameliyat anı ve o an hissedeceklerim geriyo en çok. Bir de spinal anestezi iğnesi vurulurken çok acıyo mu? Sonrasından çok korkmuyorum o acılara razıyım 😀 Epidural ile spinal arasında çok kararsızım ben siz neye göre karar verdiniz acaba
Canım ben 2 kere spinal oldum gayet rahat bir doğum şekli iğne hiç acıtmıyor ondanda hiç korkma kolay bir doğum olur inşallah

Benimki de daha hareketli büyük büyük hareketleri yapıyor. Bir de doktor dedi en son dönmeye çalışmaz inşallah böyle büyük büyük hareketler yapıyor mu falan. Ayağı sırtıma dayandı😅 karnım çok büyük değil zaten anlamadım. Yarın kontrolüm var Allahtan. Bu hafta değil diğer hafta sezaryen olur büyük ihtimalle yarın belli olur. Beni stres yaptı.
Benim de öyle, geri dönecek diye korkuyorum valla..

Kızlar benim bebek karnıma sığmıyor gibi davranıyor yaa. Canım acıyor artık 😔 çok mu büyüdü anlamadım ki hem kemikleri çok sert sağdan soldan çıkıyor. Hem de bir yerlere toplanıp değişik hareketler yapıyor sanki 😔 normalde hareketler azaldı diyor herkes benim daha da hareketlendi resmen son 1 2 haftadır
35de olmama rağmen 1 haftadır sizin gibiyim bazen patlıcak gibi oluyor toplanıyor aşağıya hareketli cok aktif heryerden aynı anda vuruyor.özel yerim yumuşamış gibi ağrı oluyor.

Merhaba ben de 38+2’de sezeryan olacağım. Beni ameliyat anı ve o an hissedeceklerim geriyo en çok. Bir de spinal anestezi iğnesi vurulurken çok acıyo mu? Sonrasından çok korkmuyorum o acılara razıyım 😀 Epidural ile spinal arasında çok kararsızım ben siz neye göre karar verdiniz acaba
Genel olmayı düşünüyorum ilki de geneldi ben cok panik stres yapıyorum kalbimi etkiliyor yerinde sabit duran biri deilm ameliyatta birinin elini tırmalamıştım korkudan felan🙈

Kızlar benim bebek karnıma sığmıyor gibi davranıyor yaa. Canım acıyor artık 😔 çok mu büyüdü anlamadım ki hem kemikleri çok sert sağdan soldan çıkıyor. Hem de bir yerlere toplanıp değişik hareketler yapıyor sanki 😔 normalde hareketler azaldı diyor herkes benim daha da hareketlendi resmen son 1 2 haftadır
Benim de ayni.zaten hareketli idi..hic azalmadi..aksine sertlesti.. dr hareketli bebek iyidir diyor :) 15ine gun verdi..direniyorum..

Hadi geçmiş olsun darısı başımıza 🤗 Nasıl geçti doğumun
Amin inşallah canım en kolayları olsun sizinki 💖 valla en son kilosu 3900 ölçüldü ama 3560 gram doğdu kızımdan 100 gram daha zayıf ama ilk doğumumdan zor oldu kemiklerinden dolayı iri bebek zorlandım biraz kendime geleyim kısaca yazarım ama çok şükür tek duam sağlıktı ve oğlum sağlıklı ve yanımda her acı gelip geçiyor şükür

Merhaba ben de 38+2’de sezeryan olacağım. Beni ameliyat anı ve o an hissedeceklerim geriyo en çok. Bir de spinal anestezi iğnesi vurulurken çok acıyo mu? Sonrasından çok korkmuyorum o acılara razıyım 😀 Epidural ile spinal arasında çok kararsızım ben siz neye göre karar verdini

hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün inşallah 🌸☺️ peki anestezinin etkisi geçince dikiş yerlerinizde çok dayanılmaz ağrılarınız oldu mu
Ya ağrı oldu tabii ki ama dayanılmaz değil, bence kendinizi hiç böyle şartlandırmayın, doğum bu ağrısız acısız bi yöntemi yok maalesef, tabii ki ağrısı oldu olacak ama ilk günden sonra hep hafifledi. Siz rahat olun çok güzel geçer inş

X