Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Selam kizlar. Bugün 34 haftalık olduk. Hazırlıklarım bitti sayılır. Dün ve bugün epey kıyafet alışverişi yaptım. Bugün dolabı kurcaz inşallah. Herşeyi yıkayıp ütüleyip dolabına kaldircam. Almak istediğim birkaç şey kaldı sadece. Mont aldınız mı bebeklere? Ben astronot montlarini beğendim, onlardan alcam büyük ihtimalle.

Bugün 33. haftam bitiyor moralim çok bozuk ama. Belim çok ağrıyor 1 haftadan fazladır. Hafta sonu eşimle temizlik yaptık çok yardım etti sağ olsun ama yine de yoruluyorum. Asla da dinlenince geçmiyor artık. Yatakta sağımdan soluma dönmek bile işkence. Fıtık ağrısı mıdır bel tutulması mı bilmiyorum sol bel kalça çok acılı. Bugün böyle mutsuzum halime üzüldüm ağlamamı durduramıyorum hiç kendimi yalnız aciz hissettim

Ay ne zormuş bu karınla yer silmek elim mopa gidiyor ama çömel sil dedi diye 1 oda anca yaptım. Bahane ile dip köşe temizlik yapıyorim. Bayadir eşim ve oğlum yapiyor ne iyiymiş ya

Oluyor öyle bende vücut ağrılarından ondan bundan ağlayıp duruyorum gir banyoya sıcak su qltinda öyle otur ben öyle yapıp ağlıyorum rahatliyorum

Ya Amazon’da çok güzel bi oyuncak indirimi var ama ne almalı bu ilk birkaç ay için bilemedim ya :/ 250 liraya Barbie’ler gördüm onları bile alasım var tutuyorum kendimi şu oyuncakları al bebeği güzel oyalar ilgisini çeker dedikleriniz var mı?

Dün ebebek’ten de aldım bu arada birkaç tane, hışırtılı yıkanabilen kitap, birkaç çıngırak vs

Ben de burada bekleyeyim
Kitap ve eğitici oyuncak tavsiyelerinize çok açığım

Ben de burada bekleyeyim
Kitap ve eğitici oyuncak tavsiyelerinize çok açığım
Kitap olarak da dün yine Amazon’da 4 al 3 öde ile iş bankası hareketli kitaplardan aldım (hepsiburada’da da indirimde ama Amazon daha uyguna oldu). Bu hareketli kitapların hepsini alacağım zamanla. Bebek üniversitesi almadıysanız onu set olarak alın mutlaka, sincap kitap’ın merhaba serisi var o çok güzel merhaba duygularım merhaba orman gibi, hepsini aldım ben. Sincap kitap’ın her şeyi alınabilir iş bankası’nın da çok kitabını aldım bi kısmı şöyle

Eklentiler

• IMG_0357.jpeg
    263,6 KB · Görüntüleme: 76
merhaba, ilik suda her kakadan sonra yikayip kurulamak cok iyi geliyor. sudokrem kullandim ben de ama kimyasal diye cok cok nadir ve ilk dogdugunda degil. Sudokrem markasinin sadece pisik icin olani da vardi bu arada

Benim için harika bir kaynak oldunuz, teşekkür ederim

Ben böle bişi almıştım. ilk oğlum hiç sevmemişti astronotlarda pek durmuyodu arabalar otobusler sıcak oluyo cıkarmasında zorlanıyodum

Eklentiler

• IMG20240916175153.jpg
    103 KB · Görüntüleme: 65
Belin için egzersiz yap canım. Çok işe yarıyor. Kasların güçlendikce ağrı azalır. Kendini üzme. Benimde temizlik yapmam lazım. Yatıp dinlenmek istiyorum, ayakta durmaya halim yok ama benden başka kim yapacak? Eşim çalışıyor, gurbetteyiz Dua ediyorum Allah fırsat versinde yapabileyim diye.

Ben bundan aldım canım

Eklentiler

• Screenshot_2024-09-16-18-42-34-664_trendyol.com.jpg
    63,2 KB · Görüntüleme: 39
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…