Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Ay ben yaptım birden yoruldum ama kasıp duruyor beyefendi. Olurmu olur sağlıkla gelsinler sancılar bitsin yeter Allah'ın izniyle
Benim adet sancısı gibi günde birkaç kez gelip gidiyor, doktor normal dedi ama bebek henüz doğum kanalına yerleşmemiş bir de nst’de maksimum 17 oldu sancı. Bizimkinin keyfi yerinde gibi 😂

Benim adet sancısı gibi günde birkaç kez gelip gidiyor, doktor normal dedi ama bebek henüz doğum kanalına yerleşmemiş bir de nst’de maksimum 17 oldu sancı. Bizimkinin keyfi yerinde gibi 😂
Ben bugün 30-40 lari gördüm valla normal dedi 😀 adet sancısı gibi bende de var günlük bi kaç kez

Benim sancılar yüksek ama doktorum dursun diye diye çekiyorum. Akşamdan beri çok oluyor sancım ama yoruldum da dinlensem geçer belki

Bende çıkmıştım en başında baktım burda kimse yok geri girdim ama evet takip etmesi zor oluyor. Burda da kimse olmayınca sıkıcı oluyor
Bi bakacaksınız tek ben kalmışım 😂 hem ekimin sonunda doğurcam hem instagram hesabım yok 😂😂 her geçen yıl birer birer masadan eksiliyor dostlar 🎶🎶

Kızlar bebek ilk doğduğunda pişik önleyici kremleri hemen sürecek misiniz? Sudocrem aldım bi tek. Başka ne sürsem bilemedim. Bi de doğal olarak sarı kantaron yağı öneriyorlar ve zeytinyağı. Sizin düşünceniz nedir
Sudocrem içerik olarak iyi değilmiş önermiyorlar canım birde pişik olmadan direk kremlere başlanırsa pişik olunca etkisi kalmaz bnce önlem almak isterseniz güzel temizleme bezi sık değiştirme kantaron yeterli geliyor

Benim sancılar yüksek ama doktorum dursun diye diye çekiyorum. Akşamdan beri çok oluyor sancım ama yoruldum da dinlensem geçer belki
Canım sen kaçıncı haftandasın. Benimde sürekli sancılarım oluyor. 37. Haftayım bugün nstde ilk defa sancı çıkmadı. Bende bişeyler yapmaya başlasam mı acaba dedim. Şimdiye kadar kendimi yormamaya çalışıyordum

Yaa çok az kalmııışşş. Hastane çantana ne koydun canım ya? Ben bebeğinkini hazırladım ama kendiminki bitmiyor. Kafam karıştı.
Bayağı basic takıldım diye düşünüyorum ya. Kendim için iki gecelikli takım, bir pijama takımı, iki paket depend, kişisel bakım (tarak, diş fırçası, roll-on, dudak nemlendirici, el kremi..), terlik, Garmastan pomad krem (göğüs ucu yaraları için), kahve, bir paket sallama rezene çayı, gümüş kapak ve ne olur ne olmaz diye Mochi göğüs pompası koyduum. Emzirme yastığını da yanımda götüreceğim. Çok az kaldı ve heyecan bastı 🥹

X