Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Saç boyadiktan sonra kan değerleri değişiyor diye biliyorum canım. Doğuma kadar boyatma bence.
Ya bazılarıda planlı doğumlar için son gece boyananilir diyor. Ne dereece doğru bilmiyorum. Salı günü kontrole gidince soracağım. Bana baştan boyatma demişti, bende boyamadım hiç. Ama beyazım çok sıkıldım bende

Hangi enzimler oldugu da önemli. Doğuma girerken tahlilin değişmesine varacak kadar olacağını düşünmüyorum. Ben saçımı boyamadım hiç doğuma 2 hafta kaldı çok kötü oldu artık boyayacağım doğumdan önce . Hamilelikte bir kerelikten bir sıkıntı olurmu sanmıyorum

Chucky10 canım sana bir sorum olacak cevaplarsan sevinirim Acibademde olmuştu senin doğumunda hastahanenin doğumun içinde bir ikramı oluyor süsleme veya ağırlama için bilgin var mı
Tabi:)
Süsleme vs yok. Lohuşa şerbeti ikram ediyorlar. Anne babaya özel bir yemek hazırlanıyor. Kuaför fön çekiyor bir de bebek için hiçbir şey vermene gerek kalmıyor. Hepsini onlar veriyor hallediyor kıyafetleri bezi vs.

Canım rahim ağzın kaç çıktı ya benim hala 40mm lerdeydi 34 de bir de varis çorabını sordun mu sende? Güzel haberlerin için de kocaman maşallah diyorum
Ya canım ölçüsünü söylemedi çünkü biraz geç kaldım nst de bebek uyudu 10 dakika sonra bir daha durdum 15 dakika randevum 11:30 du acele baktık gibi bir şey oldu. Haftaya bir daha gideceğim artık her hafta gel dedi o zaman sorarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…