Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kızlar bir sorum olacak ben normalde 34+6 yım ama doktor bebeğimin 2 hafta önde olduğunu söyledi en son gitmemde neyse suyun gelirse yada bebeğin hareketlerinde azalma olursa acile başvur hemen gel dedi benim bebeğim normalde çok hareketli ama bu gün bı hareketsizlik var sabah uyandığımda hissettim hareket ettiğini sonra hiç hissetmedim 3 buçuk gibi şekerim olmasına rağmen tatlı birşeyler yeyip uzandım bebeğimi hissetmek için tatlı yeyince biraz hareket etti oynadı falan sonra yine durdu bu gün hareketleri az geliyor bana sizce doktora gitmeli miyim yoksa geceye kadar takip etmeli miyim fikir verir misiniz kafam çok karıştı çünkü tatlı yeyince hareket etti sonra yine durdu

Kızlar bir sorum olacak ben normalde 34+6 yım ama doktor bebeğimin 2 hafta önde olduğunu söyledi en son gitmemde neyse suyun gelirse yada bebeğin hareketlerinde azalma olursa acile başvur hemen gel dedi benim bebeğim normalde çok hareketli ama bu gün bı hareketsizlik var sabah uyandığımda hissettim hareket ettiğini sonra hiç hissetmedim 3 buçuk gibi şekerim olmasına rağmen tatlı birşeyler yeyip uzandım bebeğimi hissetmek için tatlı yeyince biraz hareket etti oynadı falan sonra yine durdu bu gün hareketleri az geliyor bana sizce doktora gitmeli miyim yoksa geceye kadar takip etmeli miyim fikir verir misiniz kafam çok karıştı çünkü tatlı yeyince hareket etti sonra yine durdu
gün içinde 10 kez uyanık olduğunu hissetmen ve 2 saat içinde on kez hareket hissetmen yeterli diyorlar. Bir gün boyunca takip etmelisin bence. Benim bebiş de bugün çok hareketli değil ama arada oluyor öyle

gün içinde 10 kez uyanık olduğunu hissetmen ve 2 saat içinde on kez hareket hissetmen yeterli diyorlar. Bir gün boyunca takip etmelisin bence. Benim bebiş de bugün çok hareketli değil ama arada oluyor öyle
Ay genelde o kadar çok hareket ediyor ki saymama gerek kalmıyordu o yüzden evham yaptım sanırım

Bende sancılar devam kızlar 🥲 Bel ağrısıyla başlayan 5 sancım oldu bugün. Saat aralıklı oldu ama. Yani iki saatte bir, dört saatte bire gibi. Yalnızca karnımın sertleşmesi sancı mıdır sizce? Doktorumla dün görüştüğümüzde yine belden başlayacağı şekilde tarif etti. O yüzden sadece sertleşme olunca saymadım.

Git bence canım riske atma

Bir sorun yoktur bence, benim bebikto da bazen öyle ama doktorun özellikle tembihlediği için gidersen için rahat eder o yüzden git bence de 🙏🏻

Bence de birşey yoktur ama ben olsam giderdim. Çünkü sayıların önemi yokmuş aslında. Bebeğin kendi rutinine göre değerlendirmek gerekiyormuş hareketteki azalmayı. Risk almaktansa bir gider baktırırdım ben olsam sanırım canım

Bence de birşey yoktur ama ben olsam giderdim. Çünkü sayıların önemi yokmuş aslında. Bebeğin kendi rutinine göre değerlendirmek gerekiyormuş hareketteki azalmayı. Risk almaktansa bir gider baktırırdım ben olsam sanırım canım
Kızlar tek tek hepinize cevap veremedim teşekkür ederim fikirleriniz için eşim gelsin de gidicem inşallah

Benim hastane süslemiyor galiba ama önemli de değil. Olmadı iki- üç balon götürürüm😅
Odayı süslüyor mu bilmem kapıyı süslüyoruz dediler, süsleme olmasaydı da odayı süslemezdim herhalde ya. Uğraşamam sanki, zaten çok ziyaretçimiz olmaz. İstemiyorum da gelen giden çok olsun. Ben de kapıya bir tül ve isimli kapı süsü alırdım belki.

Odayı süslüyor mu bilmem kapıyı süslüyoruz dediler, süsleme olmasaydı da odayı süslemezdim herhalde ya. Uğraşamam sanki, zaten çok ziyaretçimiz olmaz. İstemiyorum da gelen giden çok olsun. Ben de kapıya bir tül ve isimli kapı süsü alırdım belki.
en mantıklısı ya ben de tül ya da iki - üç balon alırım o zaman

Hanımlar hastane kapısını süsleyecek misiniz? Sadece çekirdek aileler gelir diye hediyelik eşya bile yaptırmadjm. Sadece orada dağıtmaya çikolata yaptıracağım. Kapı süsüne gerek var mı? Şu ev için yaptığımı götürüp assam saçma olur mu?
Hastanede birşey yapmayacağım ben. Eve gelenlere ikram içinde sadece çikolata yaptırdım. Evin kapısına süs yaparım belki, üşenmezsem eğer 🤭

Eklentiler

• IMG_20240914_185415.jpg
    IMG_20240914_185415.jpg
    75,7 KB · Görüntüleme: 27
Kızlaar selaaamm🥰 bizim de bugün 36. Hafta kontrolümüz vardı oğluşum artık şüşko değil 2800 kg olmuş suyu da normale dönmüş 🙏 erken doğum riski yok serviks iyi kanala da girmemiş ben 40 dan önce doğuramam sanırım 🤣 sadece ben çok ödemliyim 56 kg olmuş gözüküyorum ama bu hafta zaten ayaklarım terliklere bile sığmadı şişmekten, doktorum da artık baskı yapıyor bütün dolaşım sistemine ondan ödem yapar dedi dinlen dedi ayaklarını uzat falan öyle şişliğin geçer dedi 🥲☺️
Canım rahim ağzın kaç çıktı ya😊 benim hala 40mm lerdeydi 34 de😂 bir de varis çorabını sordun mu sende? Güzel haberlerin için de kocaman maşallah diyorum 🧿🧿🧿

Kızlar ya yakınlarda saçını boyayan ya da boyayacak olan var mı? Çok beyazlarım var artık aynaya bakasım gelmiyor, doğumdan önce boyamak da istiyorum karar veremedim

X