Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Doktorum onu aslinda tetiklemek için diyor ama yapmıyor bana kalsa yapsın oda hep ilerlesin diyor bebek 😂 3.500 hocam bir de artı ise ne olucak diyorum halldersin ederiz diyor seviyorum doktorumu. Hepsini dedi bugün yaptım başladım ztn. Kanala girerse gelir bence sonra ki muayenede sabah gideceğim o şekilde yapacak hayırlısi
İnşallah canımmm kolaylıkla sağlıcakla olsun inşallah🤲🏻💜

Kızlar ya burda birbirimize moral oluyoruz burayı çok seviyorum. Ama bi yandan da bazen tedirgin edici şeyler okuyorum. 34 haftada bebeğim hala makat diye kadınlar kulübünde geziniyordum. En son kaç haftaya kadar dönmüş bebekler falan diye. Biri yazmış ki makat bebekler sağlıklı olmayabilirmiş. Zaten sağlıklı ve aklı başında olsaymış baş aşağı dönmesi gerektiğini bilir ve dönermiş. Sağlık problemi yaşayabilirmiş vs. Sinirlendim yani. Bazen öyle olunca buraya giresim kaçıyor. Öyle içimi dökeyim dedim
Ay ben de makat doğurdum canım hiç öyle bir şey olmadı sen aldırma okuduklarına. Ayrıca dönebilir de doğumda bile dönen var. Tamamen bebeğin keyfine kalmış o durum makat doğan bir sürü bebek var sıkma canını ❣️

Kızlar ya burda birbirimize moral oluyoruz burayı çok seviyorum. Ama bi yandan da bazen tedirgin edici şeyler okuyorum. 34 haftada bebeğim hala makat diye kadınlar kulübünde geziniyordum. En son kaç haftaya kadar dönmüş bebekler falan diye. Biri yazmış ki makat bebekler sağlıklı olmayabilirmiş. Zaten sağlıklı ve aklı başında olsaymış baş aşağı dönmesi gerektiğini bilir ve dönermiş. Sağlık problemi yaşayabilirmiş vs. Sinirlendim yani. Bazen öyle olunca buraya giresim kaçıyor. Öyle içimi dökeyim dedim
Ne kadar saçma laf ya. Takma kafanı te 3 ay önce arkadaşımın bebeği dönmedi öyle doğdu maşallah hiç bir şeyi yok gayet sağlıklı.

Mantık dışı şeylere inanma ya aklı başında olsaymışta yok bilmem neyde hey Allahım 🥴

Ya ne alaka diye bağırasım geldi okurken insanlar ne kadar cahil hiç kulak asma kuzum benim bebek 2 hafta önde gidiyor ona rağmen geçen hafta gittiğimde anca dönmüştü sat a göre 34+2 ydim ama ultrasona göre 36 ydım bu son dakikaya kadar değişebilir bir tanıdığımın kafa gelişliydi doğum için hastaneye yattı çocuk hastanede beklerken makat gelise döndü ve bu 41. Haftada oldu sen düşün bebekler dünyaya gelmeden önce nasıl doğacaklarını seçermiş buna bizim yapacağımız birşey yok sen sadece bebeginle konuş lütfen dön birlikte normal doğum yapalım gibi ben çok konuştum bakalım normal dogurabilecekmiyim 😊

Ay ben de makat doğurdum canım hiç öyle bir şey olmadı sen aldırma okuduklarına. Ayrıca dönebilir de doğumda bile dönen var. Tamamen bebeğin keyfine kalmış o durum makat doğan bir sürü bebek var sıkma canını ❣️
Ben de makatmışım ve makat bi şekilde normal doğmuşum aklım da yerinde çok şükür hahahah

Ya ne alaka diye bağırasım geldi okurken insanlar ne kadar cahil hiç kulak asma kuzum benim bebek 2 hafta önde gidiyor ona rağmen geçen hafta gittiğimde anca dönmüştü sat a göre 34+2 ydim ama ultrasona göre 36 ydım bu son dakikaya kadar değişebilir bir tanıdığımın kafa gelişliydi doğum için hastaneye yattı çocuk hastanede beklerken makat gelise döndü ve bu 41. Haftada oldu sen düşün bebekler dünyaya gelmeden önce nasıl doğacaklarını seçermiş buna bizim yapacağımız birşey yok sen sadece bebeginle konuş lütfen dön birlikte normal doğum yapalım gibi ben çok konuştum bakalım normal dogurabilecekmiyim 😊
Ayy tamam canım konuşuyum güzel güzel

Bugün ilk defa uzun süre dışardaydım. Eve geldim dudaklarım bi kızarık gibi geldi. Şimdi böyle dudak çevreme kalem çekmişim gibi hafif kızarık. Biraz yannma var. Anlamadım neden böyle oldu acaba

Kızlar dün gece karnımın sol tarafı fena ağrıdı baya bı ağrısı geçmedi acı çektim baya bu korkulacak bir şey mi? İç organlarım söküldü sanki .Hatta öyle inledim ki eşim doğruyorum sancı geldi sanmış. Hatta dediki tam rüyamda senin doğurduğunu görüyordum senin seninle uyandım 😂
Geçen gün bende dönerken canım yandı ahh diye inledim babacık anında uyandı noldu diye top patlatsan uyanmaz normalde 🤭 daha 34 haftalığız ama benimki diken üstünde yatmaya başladı 😁 ilk çocuk heyecanı bizdeki galiba ondan 🥰

Çatlaklarım olmadı derken 37. haftada çatlamışım 😅 Ben göremiyorum da eşim gördü, anca aynayla görebiliyorum, tam bebeğimin kafasının olduğu yerler sağ ve sol kasık kısmında dört beş yer çatlamış 😄 Olsundu, kızımdan bana izler 🩷
Ben haritaya döndüm, beyaz tenliyim kırmızı kırmızı öyle bir çatladım ki anlatamam 🥹 anneme gösterdim "anneliğin nişanı onlar" dedi 🧡 annemde çatlamış, genetik oluyor diyorlar hep

Ben haritaya döndüm, beyaz tenliyim kırmızı kırmızı öyle bir çatladım ki anlatamam 🥹 anneme gösterdim "anneliğin nişanı onlar" dedi 🧡 annemde çatlamış, genetik oluyor diyorlar hep
Kesinlikle ben hiç krem kullanmadım çatlamadım ikinciye hamileliğim gene şükür yok yapısal cidden bazen deli gibi krem sürsen bile çatlayacaksa çatlıyor aman ne oluyor sanki çatlak olsa olmasa göbek ortada gezmiyoruz ki 😃

Çok haklısın ve ben kahkaha attım bu yoruma 🤣 gerçekten her şeye bir yorum yapabiliyoruz ama bu tarz abuk subuk teşhis koyan şekilde yapılan yorumlara bende sinir oluyorum. Ciddi durumlarda sadece doktorun dediğini önemseyelim 🧡 Biraz da algı da seçici olun kızçelerim her yorumu "acaba?" Diye okursak ayvayı yedik 🤭

36 . Haftadan selam kızlar şükür bu haftalri gördük 😊 yoğun geçen bir temizlik haftasından sonra bugün ilk kez yatış modunda takilicam inşallah dün camlar halılar hepsi bitti şükür artık bebeğimi bekleyebiliriz 🙏🏻ufaktan da bı heyecan sarmadı değil 🧿yarında kontrol var bu hafta o kadar yoruldum ki kesin dogururum diyordum ama vakti saati var herşeyin herkese güzel hayırlı doğumlar diliyorum 🤗❤️

X