Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
36+5 kontrol güncellemesiyle geldim 😇 haftaiçi yoğun baskı ve sancı yaşadım bebek kafası kanalda ama rahim ağzı kapalı, 2700ü gördük şükür.. benim de 3.sezeryan ama hiç tarih konuşmadık gidişata göre karar vericez🥰 artık heyecanlı haftalara geldik çoğumuz zamanında doğum sınırına ulaştık gibi 💗

Hanımlar hastane kapısını süsleyecek misiniz? Sadece çekirdek aileler gelir diye hediyelik eşya bile yaptırmadjm. Sadece orada dağıtmaya çikolata yaptıracağım. Kapı süsüne gerek var mı? Şu ev için yaptığımı götürüp assam saçma olur mu?
Ben isminin yazılı olduğu kapı süsü yaptırdım. Onu asacağım sadece. Hediyelik yaptırıyorum. Bir de çikolata alacağım. Ama onu etiketli süslü falan bir şey yaptırmıyorum. Melodiden alacağım.

Senin kapı süsün zaten mis gibi olmuş. Ben yerinde olsam onu asardım

37+4 kontrolü bitti kızlar. Oğlum 3.500 kilo 51 cm olmuş. Nst sancı var tabii Baş aşağı ama Kanala girmemiş. 1 hafta önde dedi. Egzersizler verdi. Çatı muayenesi yapmadı. Haftaya cumartesi sabahtan gideceğim ilk çatı muayenesi yapıcak. Yerleri sil, emekle, secde pozisyonu yap, yürü ama sonra uzan dinlen dedi. Bizden böyle teyzeleri hâlâ gelmeye niyeti yok.

Son düzenleme:
Ağlamak istiyorum bazen aynı sen gibiyim isyan etmiyorum ama sancılı geçmesi çok yoruyor Allah sağlıkla biran evvel kucağımiza aldirsin. Bugün kontrolüm var bakalım ne diyecek
Evet çok şükür halimize ama sancılar çok yorucu oluyor gerçekten. Uzun süredir çekiyorum bende sancıları. Doktora gittin mi canım

Chucky10 Chucky10 canım sana bir sorum olacak cevaplarsan sevinirim Acibademde olmuştu senin doğumunda hastahanenin doğumun içinde bir ikramı oluyor süsleme veya ağırlama için bilgin var mı
Kuzum selam ben de orada yaptım. Kutlama yemeği, lohusa şerbeti ve fön hizmeti veriyorlar. Bir de çıkarken bebek bakım ürünleri veriyorlar. Süsleme için bir şey yapmıyorlar.

Benim hastane süslüyormuş kapıyı. Canım oğlum ya da canım kızım yazan kapı süsü asıyormuş. Bence yaptığını götür niye saçma olsun. Ben de balon yastık almayı düşünüyorum, alırsam yapışkanlı askı ile kapıya asarım ya da bebeği koydukları yatağa bağlarım. Ya da isimli kapı süsü falan bilmiyorum artık.
Benim hastane süslemiyor galiba ama önemli de değil. Olmadı iki- üç balon götürürüm😅

Eşin hastanedeyse normal tabii 😂
Arkadaşlarına tatlı götürmese olay çıkarırlar😅 doğum yapacağım hastanede değil eşim ama gebelik boyunca sık sık şehir hastanesine de gittim hepsi hamile olduğumu biliyor😂 hatta arkadaşları gelip tecrübelerini paylaşıyor onunla. Her nöbetten döndüğünde yeni bir şey öğrenmiş oluyor. En son bacağına ağrı girerse doğum başlamış demektir diyordu😅

Ben isminin yazılı olduğu kapı süsü yaptırdım. Onu asacağım sadece. Hediyelik yaptırıyorum. Bir de çikolata alacağım. Ama onu etiketli süslü falan bir şey yaptırmıyorum. Melodiden alacağım.

Senin kapı süsün zaten mis gibi olmuş. Ben yerinde olsam onu asardım
Ya yeterli değil mi? Bir akraba paylaşmış tüllü balonlu doğum odasını. Ben de herkes mi yapıyor acaba dedim🥲

Kuzum selam ben de orada yaptım. Kutlama yemeği, lohusa şerbeti ve fön hizmeti veriyorlar. Bir de çıkarken bebek bakım ürünleri veriyorlar. Süsleme için bir şey yapmıyorlar.
İyi yine bir şeyler yapıyorlarmış teşekkür ederim.Sacim beyaz dolu boyatsammi boyatmasammi çok kararsizim emzirirken daha kolay süte geçer diyen de var bilemedim fon diyince yine aklıma geldi boya olayı

Arkadaşlarına tatlı götürmese olay çıkarırlar😅 doğum yapacağım hastanede değil eşim ama gebelik boyunca sık sık şehir hastanesine de gittim hepsi hamile olduğumu biliyor😂 hatta arkadaşları gelip tecrübelerini paylaşıyor onunla. Her nöbetten döndüğünde yeni bir şey öğrenmiş oluyor. En son bacağına ağrı girerse doğum başlamış demektir diyordu😅
Yaaaaaa geçen gün okula giderken yolun odasında belime bir sancı girdi. Ama nasıl böyle çizgi şeklinde boylu boyunca. Sonra ağrı bacağıma bacağıma vurdu. Şiddetliydi aslında ama ben dayanmaya çalıştım hiç kesilmeden 15 20 dk sürdü sanırım. Okula vardığımda azalmıştı. Nitekim doğurmadım ama böyle mi oluyor acaba doğum sancısı da :KK17:

Yaaaaaa geçen gün okula giderken yolun odasında belime bir sancı girdi. Ama nasıl böyle çizgi şeklinde boylu boyunca. Sonra ağrı bacağıma bacağıma vurdu. Şiddetliydi aslında ama ben dayanmaya çalıştım hiç kesilmeden 15 20 dk sürdü sanırım. Okula vardığımda azalmıştı. Nitekim doğurmadım ama böyle mi oluyor acaba doğum sancısı da :KK17:
Ben de bir kez çok yürüdüğümde belime sancı girmişti ve oturunca geçmişti. Arada sancılsrım olup duruyor zaten genelde erken doğum sancıları kendiliğinden dururmuş. Fakat senin bahsettiğin doğum sancısı mı bilmiyorum. Bence herkesin bacağına ağrı girecek diye bir kural da yok. O adamın eşinde öyle olmuştur

X