Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kızlar tecrübesizliğimden soruyorum, tuvaletim yok ama afedersiniz böyle ishal sancısı gibi adet sancısı gibi bir ağrı yaşıyorum. Sancı denen şey bu mu, benim gibi yaşayan var mı
Benim dogumum o sekilde basladi ama bende kanama oldugu icin gittim yoksa ishal olcam herlde diyip evde dururdum

Yok ikinci de anlamamıştım. 1 ay sancı cektirmisti kontrole gittiğimde doğuma girdim. Bun da ikinci abisine çekti galiba 2 haftadır nst sancılı 3 gün istirahat et 37 olsun demişti. Şükür 37 oldum ne zaman isterse gelsin beyefendi yoruldum artık. Benim acı eşiğim yüksek tolera ediyorum. Allahın izniyle hepimiz ard arda bebelerimizi kucağımıza alacağız

Ayyy cok heyecanli cok sz kaldi

İnşallah vaktinde sağlıkla doğacak çevredekiler hep konuşuyor kimseyi takmamak lazım

Bana kendi doktorum da ebe olan kuzenim de spinal önermişti. En konforlusu oymuş sanırım. Ben bel fıtığı yüzünden olamadım malesef anestezist o riski alamam dedi
Anestezisti dinlemek lazım
Ben de şeyde zorlandım bir tek. Anestezi uzmanı tam iğneyi sokacak sancı geliyo kasılıyorum istediği şekilde duramıyorum biraz uğraştırdım

Zaten 37 olmuş maşallah artık doğsa da sorun çıkmaz ama sen yine de takip et abla yanlışlıkla evde doğurma Maşallah doğumun da sancısız güzelce geçer inşallah

Ya benim yeğenim 38. haftada 2200 doğdu ama şimdi turp gibi maşallah Yeter ki sağlığı gücü yerinde olsun kilo alınır

Yaa bizim ikizler doğdu mu Yerim onları Allah sana bağışlasın Ne tatlıdırlar şimdi maşallah Kiloları da gayet iyiymiş sağ salim evinize gidersiniz inşallah

Sanki doktorlar nekadar seviyorlar senin yapini bilmiyorlar seni uzecegini korkutucagini at heyecanla bekliyoruz iyi olmana cook sevindik canimm kac haftalik oldu suanda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…