Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Bazıları o kadar gozumu korkutuyor ki anlatamam normalde cok dirayetliydim inan insanlar yuzunden cesaretim kırıldı. 20gün kaldi uygulamaya gore dogumuma insallah sag saglim kolaylikla bebislerimizi kucagimiza aliriz hepimiz
Bende cook korkuyorum duygusal cokuntu yasiyorum su siralar annem gelmeyecek babami birakamiyor koydeler ve tekim kimsem yok cevrem cok ama herkesin hayat akisi var kosturmasi cocugu var insanlarada hakveriyorum morelim baya yerlerde agliyorum cocugum yeterli olabilecekmiyim esimde yok gunduzleri calisiyor

Kizlar bir konuda yardiminiza ihtiyacim var kizimin adini Neva koyucagiz ama yurt disinda yani ingilterede yasiyoruz ingilizcede asla anlaminda kullanilan never ingiliz ingilizcesinde neva olarak kullaniliyor genelde herkes degil ama birkac kisiden duymustum cocukla dalga gecerler diye en son bugun doktorda soyleyince yanina bir isim daha eklemeye karar verdik ve sezeryan gunume 10 gun var bana Neva isminin yanina oneride bulunabilirmisiniz?

Hiç yetersiz hissetme kendine ve bebeğine güven. Eğer kendi işi değilse esinin yasal 5 günlük babalık izni oluyor kullanabilirse o bile yeter. Sen dua et gerisinj Allah'a bırak sabrını selametini verir görürsun

Ayyy cok guzelsiniz bayildim taktigin cok guzelmis bende bakiyorum nereden aldin
Yaaa teşekkür ederiz Pınar teyzesi Trendyoldan almıştım e bebekte de satılıyor sanırım. Babybjorn kanguru benimkinin renginden kalmamış

Anestezisti dinlemek lazım
Ben de şeyde zorlandım bir tek. Anestezi uzmanı tam iğneyi sokacak sancı geliyo kasılıyorum istediği şekilde duramıyorum biraz uğraştırdım
Neyse ki geçti gitti hepsi bebişler nasıl iyiler mi, gidecektin yanlarına doga doya sarılabildin mi verdiler mi kucağına

Eylül de geleceği için aklıma gelen Eylül Neva oldu.

Sanki doktorlar nekadar seviyorlar senin yapini bilmiyorlar seni uzecegini korkutucagini at heyecanla bekliyoruz iyi olmana cook sevindik canimm kac haftalik oldu suanda
Çok teşekkür ederim benim sat biraz karışık ama 35i de doldurduk çok şükür Hamilelikte iyice hassas oldum onlar yüzünden kilo bile verdim ama şimdi iyiyim şükür. Uyku oyuncağımız bu. Eşimin atletinden yaptım Bir de kuzucuk kostümlü bebiş yaptım. Dönenceyi de yarın güzel ışıkta çekip atiym

Eklentiler

• 40DFC6A6-5800-4F57-B24A-4B75ED89B9C1.png
    1,5 MB · Görüntüleme: 75
Son düzenleme:
Neva Eva olsun şaka şaka Neva Arya nasıl?

Yok kendi isi ve calisan sorunuda var su 2 gundur agliyorum kendi kendime , yeterli olacakmiyim yapabilecekmiyim dikislerimde agrilarimda olacak ilk hafta annem olur diye inaniyordum ama oda yok diyemiyorum gel diye babaminda yasi var babamda bebek gibi biri kadin tutacagim 10 gun baska sansim yok

Tamam.aliyim rahat mi canim.onunla gezdirmek ise yariyormu acaba siz nasilsiniz nasil oldunuz kim.kaliyor yaninda

Masallah cok guzel sen mi yaptin yaaa ben yeni aldim english homeden 350 tl verdim muhtis olmus yeteneklisin demekki oda onemli benle aynisin bende 36 olacagim yarin hayirlisiyla nezaman planladi peku tam olarak seninki canim

Ah kuzumm herkesin aile dinamiği farkli herkesin kendine göre isi gücü var ne yazikki ama insan bu dönemde daha cok ilgi alaka ve destek istiyor tabiki. Ama inan su akar yolunu bulur bu gunleri ilerde gulumseyerek hatirlayacagiz hicbir kotu gun ve korku kalici degil sag saglim atlatacagiz insallah bebislerimizi kucagimiza alacagiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…