Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Hayırlı olsun canım aynı haftada doğum yapmışız seninki baya boyluymuş haftasına göre maşallah bebeğime 🧿🥰🥰 Benimki 47 cm doğdu yer cücesi 😅😅 Sen de iyisindir umarım toparlanabildin mi biraz?
Aman 2 cm farkkk🙈🙈dikislerin sıkıntısı devam ediyo biraz daha onun disinda toparladim sukur🙏sen nasilsin

Yaa hayırlı olsun nasıl oldu
Cok tesekkur ederim.aksam uzeri musyneye gitmistim yolundaydi hersey.aksam ishal olcakmis gbi karnim sirtim agrimsya basladi. Once tek taraf agriyo die dogum sancisi dusunmedim.kanamam oldu kanma icin gittim.serklajliydim zaten.2 cm aciklik vardi.ciger gelstrci yaptilar 1 gün sonra doğuma girdim😄

Cok tesekkur ederim.aksam uzeri musyneye gitmistim yolundaydi hersey.aksam ishal olcakmis gbi karnim sirtim agrimsya basladi. Once tek taraf agriyo die dogum sancisi dusunmedim.kanamam oldu kanma icin gittim.serklajliydim zaten.2 cm aciklik vardi.ciger gelstrci yaptilar 1 gün sonra doğuma girdim😄
Canım gözün aydın sağlıklı günleri olsun bebişinin 🙏🥰

Kızlar ana kucağı alan var mı dolap uygulamasından bakıyorum aslında ama hepsi aynı mantık galiba öyle pahalıya gitmeye gerek yok sanırım alan varsa araştıran bilgi verirse sevinirim 🤩
ben bunu alacağım, pahalı bir markanın muadili bu da çok beğenilip tavsiye ediliyor. İndirime girdiği zamanlar oluyor denk gelirsem öyle alacağım. Elektrikli sallanan müzikli modeller var kullananlar bir süre sonra beğenmediklerini söylüyorlar. Bunun bir de taşıma çantası var gideceğiniz yerlere götürmesi de kolaylık oluyormuş

Eklentiler

• IMG_6140.png
    IMG_6140.png
    307 KB · Görüntüleme: 52
Canım gözün aydın sağlıkla büyüt inşallah 🙏🏼

Günaydın kızlar bugün 37. Haftaya girdim şükürler olsun. Gece 4 kadar uyuyamadım. Anlamsız bir şekilde uykum var ama gözümü yumamadim. Aşırı halsizlik ve uyku hali var üstümde niye böyleyim anlam veremedim.
Hayırlara çıksın inşallah 🙏🏻 Hastane çantanız falan hazır mı? Öyle şeyleri mi aklınıza takıyorsunuz acaba?

Peki size progesteron fitil kullan dedi mi ? Durumumuz aynı şu an ama en güzeli haftanız güzel benim 32 de girmişti kanala kullan dedi yürüme ilişki yok vs şimdi Perşembe 35 hafta olacak bakalım ne durumdayız
Yok canım demedi belki haftam ilerlediği içindir 36 haftadan sonra artık müdahale etmiyorum demişti☺️

Kızlar bu depend den L beden aldım olur herhalde değil mi 69 kiloym şuan hamilelikten önce de M-L giyiyordm kilom da çok değişmedi zaten
Olur olur. Benim kilom çok değişti şu an L bedenim ama doğumdan sonra birazı gider diye M beden aldıım.
Kızlar sizce hangi tip çanta kullanışlı olur? Bu üstten fermuarlılar yeni çıktı galba ama bana biraz kaba geliyor şekli ama daha mı kullanışlıdır bilemedim. Fikriniz nedir? 😌
Eki Görüntüle 3477043 Eki Görüntüle 3477044
Benim aldığım çanta da ikincisi gibii çok kullanışlı bence. ☺️
Kızlar bu iki ürünü de alın derim. Ben bilsem en baştan kullanırdım. Sütünüz az olsun çok olsun farketmez içeriğini zenginleştiriyor ve bebeğe gaz yapmasını vs engelliyor. Doğum çantanıza atarsınız sonra bana teşekkür edersiniz 😂🥰🥰
Hemen ss aldım 😂🥰 Bunlara ek arkadaşım bir de bestlak damla ve garmastan pomad önerdi, onları da alacağım bugüün.

Annemler bana e bebekten almışlar hediye. Çok hoşuma gitti. Bak istersen canım.
Ben bu sefer eminönü havuzlu handan aldım 1 takım da hanz dan aldım 1 de isimli hastane çıkışı yaptırıyorum battaniyesi yastığı falan kızımdan kalma e bebek lcw hastane çıkışları da duruyor zaten epey oldu

Canım bende ilk haftalarda gruptaydım ve o zaman adet tarihim net değildi bebeğe göre doktor 18 ocak demişti ama artık 16 ocakla uyumlu gidiliyor 22 ekim tahmini doğum şehir istanbul bunlar önemli değil diye düzelttirmedim ama asıl isimden dolayı bunları da düzelteyim dedim isim Poyraz Ali den vazgeçtik Poyraz Musab koyuyoruz. Eşimin adı Musa uyumlu olsunlar istedim böyle değiştirdim 😢🤷‍♀️ kediannesibiri kediannesibiri

X