Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kendi adıma özel bi sebebi yok 38+5 sezeryan günü belirledik öncesinde gelirse normal doğum olursa da olur açığım ona da benim için farketmez hangisi sağlıklı olucaksa o olsun doktorumla karar verdik .

Benimki benim tercihim tamamen, biz tercih edebiliyoruz Türkiye’de, doktorumuz da bize bırakıyor (özel hastane)

Canım 0 6 ay için aldığın filenin linkini atar misin

Ne güzel açıklamis doktorun. Ztn benim doktorumda dedi -+ olayı var. İlla dediğimiz kilo olmuyor diye panik yapma sen, rahat ol bak doktorunda iyi sağlıcakla dünyaya gelicekler
Kesinlikle bazen 4 kilo diyorlar bi çıkıyor çocuk 3.250 belli de olmaz diye dusunuyorum amiin hepimiz sağlıkla alalım kucaklarımıza

Benim ilk dogumum Türkiye'de olmuştu. 40 hafta bitti, bebek 4 kilonun üstündeydi ve açılmam yoktu, oyuzden sezeryan oldum. Simdi Hollanda'dayım. Burda da ilk doğum sezeryan olduğu için kararı bana bıraktılar. Normalde kolay kolay sezeryan yapmıyorlarmis.

Kızlar bebek kıyafeti bakıyorum internetten de istedgm gibi bulamadığım bir kaç bsey var nerden alayım sizce ?
Alt üst takım
Tulum
Pijama altı
Ben Belçika'da H&M'den buldum bu saydıklarınızı. Tr'de de olabilir. Mother Care, Marks&Spencer, LCW, C&A Tr'deyken tercih ettiğim markalardı.

Ben Belçika'da H&M'den buldum bu saydıklarınızı. Tr'de de olabilir. Mother Care, Marks&Spencer, LCW, C&A Tr'deyken tercih ettiğim markalardı.
Ya ilk defa bebek kıyafetlerine alışı gözle canlı bakıyorum çok duygulandım ama beeen çok küçükler nasıl olacak ultrasonda sanki çok büyük gibi duruyorlar off ağlamam geldi ya

Evet canım oda var vajinal varis hadi bakalım benim doktorumda doğar merak etme diyip duruyor benim ilk doğumum olacak Allah kısmet ederse o yüzden bir tık tırsıyorum

Ay ne bileyim valla öyle deyince bı korktum baktım burda benzer durumlar var rahatladım biraz Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin tontişkoları

Bu durum bana da endişe veriyor. 32. Haftadayım ve 2300 kg dedi.. normal doğum istediğim için biraz modum düştü. doktorum çok normal karşıladı ama

Biz anneler bı leylalaştık zaten eklerim canım

Ay canımm çok sevindim darısı başıma karın çevresi bu hafta daha büyümüş olur benimde inş gelişim geriliği tanısı koymuyorlar. Sıkıntı olmasın diye yakın takip ediyorlarr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…