Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Ben de asla iki istemiyordum kendimi bildim bileli kuzenleriyle kardeş gibi büyütürüz diyorduk ama şimdi miniklerimi görünce iyi ki diyorum. ben de 36 da doğum yaptım.

Eklentiler

• IMG_6314.jpeg
    39,9 KB · Görüntüleme: 123
Mutluluğunuz daim olsun canım. Ne güzel kimseye ihtiyacınız yok eşimin tarafıda ayrımcılık yapıyor. Diğerlerinin durumu bizden iyi hala onlara yardım ediyorlar kıyamıyoruz falan diyor. Biz hiçbir şey talep etmiyoruz etmemizden korktukları için siz iyisiniz tabi sizin paranız var vs diyorlardı eşim ayrımcılık yaptıklarını kabul etmiyor. Ben istesem banada yaparlar diyor bende içimden hehe diyorum 8.aya geldik bebeğe 1 don getirmediler. Getirmeseler daha iyi ilerde lafını yaparlar diyorum

Esimde su sira 2 diyip duruyor bende 1 incisini Allah 7 yilda nasip etti bir daha ugrassak 45 yasinda anne olurum ben dedim38 de anne oluyorum yaa ben cok korkuyorum 1 tane saglikli bir evlat yetistireyim topluma faydali biri olsun kendinide yetistiren sayan biri yetistirsem yeter gibi geliyor bana Allah bilir tabikii inancim cok yuksek

Ben de asla iki istemiyordum kendimi bildim bileli kuzenleriyle kardeş gibi büyütürüz diyorduk ama şimdi miniklerimi görünce iyi ki diyorum. ben de 36 da doğum yaptım.
Allahım ne güzel bir tabloo içim eridi resmenn Maşallah kızlarıma şimdiden birbirine tutunmuşlar Hayatları boyunca birbirine yoldaş olsunlar inşallah

Yok kuzum aynı gün çıktı. Cumartesi sabahtan 24 saatlik idrarimi vermiştim 28 haftalikken. Sonra eşimle çok iyi hatırlıyorum kahvaltı yaptık bebek arabası almaya gittik. Sürekli sonucu kontrol ediyordum. Ebebekteyken hatta sonucu gördüm çok üzüldüm süreci henüz o zaman bilmediğim için aglamistim bebeğimi alacaklar diye. Ama dediğim gibi 1100 gramdi o zaman bebeğim. Neredeyse hepimiz çok şükür riskli haftaları atlattik şimdi

Çok geçmiş olsun canım sen başka şeyleri düşünme. Ben de doğuma girdiğimde eksik şeyler vardı bebiş doğduktan sonra gece eşim eve gidip aldı sorun değil onlar. Sen kendine ve bebeğine odaklan en hayırlı zamanda olsun inşallah Doğsa bile riskli haftayı çoktan atlattın, bebiş karar verecek bundan sonrasına. Bizi habersiz bırakma

Dualarımız seninle.. tüm bu yaşananlar ilerde çocuğuna anlatacağın heyecanlı bir hikaye olur inşallah Allah’ım yükünü hafifletsin, kalbine ferahlık versin ve hayırlısı sen ve bebeğin için ne ise o olsun.. kollarına aldığında hepsi geçmiş olacak canım

Esin de farkindadirda üzmek üzülmek istemiyordur belki canım. Hepimizin mutluluğu daim olsun inşallah

Benim ilk bebegim 26da ikinci 34 yaşında oldu. Bazen diyorum 3. de olsamı acaba diye

Hahaha esimin annesi de Allah tan yetenekli orgu var oruyor surekli biseyler oyle biseylrr yapiyor yoksa almiyor oda durumumuz yok ayagina giriyor aldigi takiyi soyluyor bana durumlari cok iyi ,buyuk ogluna vermekten bize vermek icinden gelmiyor yeni eve tasindik eksigi bile almak icinden gelmedi aslinda degeri bana vermiyorlar ogullarina veriyorlar benjm ailemin durumu cok iyi sureklide annem aliyor bana biseyler onunda altinda eziliyor ama yapmakta istemiyor bende esimi ezmemeye calisiyorum ailemr diyorum esimin ailesi kadar yapin ezilmesin yapilanlarda kendini kotu hissetmesin

Ben de 32 yaşındayım. Gebeliğim zoroğluzor geçmiş olmasına rağmen ikinci olsun isterim, eşim de tek çocuk. Ama kısmet tabii Bakalım ilkiyle nasıl başa çıkacağız, duygularımız değişecek mi bu konuda zaman gösterecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…