Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Ben kraft lima wb sipariş ettim bu sabah pusetiyle beraber 15000 eşimin kuzeninde var çok memnunum dedi ödüllü falanmış aldım bakalım
Evet fiyatida normal baktim yorumlarda iyi bence buda olabilir 30 40 lar pahali yaa veririm de ama ayni ozelliklere sahipse gerek yok kullanimi ve rahatligi onemli bennhep genelde tek olacagim

Kızlar yeni taşındığımiz evde üst katta bir çocuk var sürekli ama sürekli koşuyor bu normal mi çocuklar heryere koşarak mi gider 😂Asla durmuyor ama gün boyunca kinamiyorum ama sakın yanlış anlaşılmasın asla kınamam benimki sadece merak 😂
Bizimde ust kat komsumuzun kizlari oylr bizde yeni tasindik😆😆😆bende kinamiyorum cocuklar oylr biz ondan bahce kati aldik bilerek komsuyu rahatsiz etmesin erkek cocuk diyr ozellikle😁😁😁

Bunu da gördüğümü hatırlıyorum ama araya kaynamış sepetimdekilere tekrar bı bakmam lazım alışverişten önce , ama bunu canlı görüp denemedim o e bebektekini denedim baya hafif çok iyiydi manevraları falan da güzeldi bilemedim.Valla daha araştıracak da gücüm kalmadı herhangi bseyi zaten gidip alicam neyse 😂
Yorumlar iyi baktim ben bunuda alabilirim

Benim söylediğim bu. Nuna'yı bulamadım ama. O da 15 falandı ben baktığımda ama pusetsiz fiyatıydı o. Trendyolda bi manyak satıcı ona 50 yazmış o yalan, inanma 🤣 P PINAR OGUZ E-bebekte birkaç tane denersen neyi sevdiğini anlarsın aşağı yukarıı.

Eklentiler

• IMG_1800.png
    IMG_1800.png
    308,4 KB · Görüntüleme: 46
Ya biz bunu gördük e bebekte denedik de baya hafifti kullanışlı görünüyor, bununla uyumlu puset almayı düşünüyoruz bide o da e bebekte vardı.Hic tecrübesi olan var mıdır bilmiyorum ama ben kullanışlı hafif ve uygun fiyatli bsey arıyordum bunda karar kıldık gibi
Bu arkadaşımda var kullanıyorlar çok memnunlar. Bir de joie markasının uyumlu pusetini almışlardı. Ben de prego solo travel aldım uygun fiyatlı benimki. Gittim denedim hafif olsun az yer kaplasın istedim tek kriterim bunlardı. Birkaç ay önce aldım pusetiyle birlikte 12ydi. Benimki mesela çift yönlü olmuyor. Ama olmasına gerek yok ki zaten çocuk dışarıyı izlesin. Üstte filesi var zaten ordan bakıyorsun her şey yolunda mı diye. Bir de oturma yeri çıkıp puseti ayrı takılan modeller çok ağır hantal ve daha fazla yer kaplıyor. O yüzden ben öyle almadım. Onların hafifleri de çok pahalı. Zaten puseti sadece bu kış kullanacağız. Takıp çıkmasına gerek yok. Kışın çok gezmeyiz anca alışveriş avm falan. O zamanlar için de puseti içine koyunca zaten yüzü bize bakıyor. Yeterli bence.

Kızlar 0-3 ay kaç tane takım ve tulum aldınız? Ben 4 takım 1 hastane çıkışı 4 tane tulum aldım bunlarin hepsi 0-3 ay. Fazla mı olmuş ne yapayım 3-6 ay ile degistireyim mi? bi bilgi verseniz.
Her ne kadar 3. Çocuğum olsa da inanın böyle sersemlemis gibiyim aradan 8 yıl geçti en küçüğüm 8 olcak ekimde. Unutmuşum 🤭

Kızlar 0-3 ay kaç tane takım ve tulum aldınız? Ben 4 takım 1 hastane çıkışı 4 tane tulum aldım bunlarin hepsi 0-3 ay. Fazla mı olmuş ne yapayım 3-6 ay ile degistireyim mi? bi bilgi verseniz.
Her ne kadar 3. Çocuğum olsa da inanın böyle sersemlemis gibiyim aradan 8 yıl geçti en küçüğüm 8 olcak ekimde. Unutmuşum 🤭
Canım ancak yeter ilk ay için az bile daha alma bence bebeğin durumuna göre alırsın bende ilk ay için aldım 9-10 takım bebeğin durumuna göre alırım diye düşündüm

Canım ancak yeter ilk ay için az bile daha alma bence bebeğin durumuna göre alırsın bende ilk ay için aldım 9-10 takım bebeğin durumuna göre alırım diye düşündüm
Ya bende öyle düşünüyorum canım, bebek kusar, kakası çişi taşar vs. Diye düşünerek almıştım ama bi kaç arkadaş çok almışsın giydiremezsin 3 4 tane yeter dedi benimde kafam karıştı 😐

X